Про Конгрес


Студентська модель Конгресу

Це буде справжнє інтелектуальне змагання.
Учасники вчитимуться будувати логічні аргументи, ставити правильні запитання, лобіювати, переконувати й дізнаватися багато нового про особливості тих чи інших політичних процесів.

“Всі ухвалені тут повноваження
законодавчої влади надаються
Конгресові Сполучених Штатів, який
складається з Сенату й Палати
представників”

Стаття I Конституції США

Що це?

Студентська модель конгресу — симуляційна гра для студентів та молодих лідерів, що відображає механізм роботи Конгресу США. Захід проводиться у формі конгресових слухань, кожне з яких має свою специфікацію. За аналогією до структури Конгресу США, учасники Студентської моделі конгресу діляться на дві партії: Партію Синіх та Партію Жовтих — ідеологічно полярні політичні сили, кожна з яких відстоює свої ідеали й принципи побудови держави.

Як це працює?

Учасниками Студентської моделі конгресу стануть 150 кандидатів, які зберуть найбільше голосів на сайті. Після реєстрації та визначення партії кандидата, кожен має почати свою “передвиборчу кампанію”: розробити програму конгресмена, обрати політичну лінію та врахувати потреби електорату. Після формування списків почнеться онлайн-голосування на нашому сайті, за результатами якого і буде обрано 150 кращих кандидатів на участь у проекті.

Як стати учасником?

Для того, аби стати учасником Студентської моделі конгресу, Вам необхідно пройти реєстрацію. Натисніть кнопку “Балотуйся” нижче і пройдіть реєстрацію. Кожен потенційний учасник має пройти короткий тест на визначення партійної приналежності (партія Синіх чи партія Жовтих), далі — заповнити свої дані в особистому кабінеті. Тепер Ви — кандидат на участь у проекті.

Якщо Ви хочете проголосувати за кандидата від партії, яка Вам імпонує, тисніть на кнопку “Обирай”, визначтеся із партією та оберіть зі списків найкращого, на Ваш погляд кандидата.

Чому варто взяти участь

Мета Студентської моделі Когресу — дати учасникам всеохоплюючі знання в сфері лобіювання, законодавчого процесу Парламенту однієї з найбільш розвинених країн світу. На учасників чекають багато знайомств, крутий нетворкінг та незабутні спогади.
Цей захід — шанс проявити себе й свої знання у сферах вирішення важливих питань, актуальних для України.

На Конгресі ми обговоримо:

Політику щодо грального бізнесу;

Політика у сфері енергетичної безпеки;

Реформа строкової військової служби;

Переоцінка екологічної політики;

Правовий статус окупованих територій;

Легалізація медичного канабісу. 

 

Якщо ви відчуваєте себе експертом у одній з вищевказаних сфер, або зовсім нічого про них не знаєте, проте мрієте дізнатися та розширити всебічно свій політичний кругозір- тоді зустрінемося з Вами на Конгресі!