Анастасія Сова
Розвиток тільки поза межами комфорту

Про мене

Студентка 3 курсу міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія",спортсменка, учасниця різноманітних конференцій в межах академії, громадська діячка.

Політична програма

Вважаю, що втручання держави в економіку країни необхідне, але воно повинно виступати скоріше регулятором, ніж керуючим чинником.

Не підтримую легалізацію наркотиків, навіть легких, оскільки в нашій країні немає культури їх вживання і те, що ефективно діє в інших країнах, не означає, що буде позитивно впливати на наше суспільство і державу в цілому.

Вважаю, що військовий призив потрібно зберегти, оскільки Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»). Щоб уникнути незаконні відстрочку або звільнення служби від армії, варто взяти до уваги досвід інших країн в цьому плані, наприклад Туреччини, і запровадити скорочену службу в армії строком 1 місяця за додаткову плату.

Як на мене, ЄС - це не те, до чого потрібно зараз прагнути Україні, оскільки ця модель себе вже вичерпала, і наша Держава має шукати нові шляхи для сфери свого впливу і розвитку в цілому.

Якісна освіта та фінансування спортсменів  - перший пункт в перспективному майбутньому України.

 

 

 

Анастасія Сова
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:31.10.2018
Соціальні мережі: