Богдан В'язовченко
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!

Про мене

Я студент третього курсу Коледжу ВНЗ «Університет сучасних знань», навчаюсь за фахом «Правознавство», народився і проживаю в центрі міста Києва. Свідок трьох українських революцій: Україна без Кучми, Померанчева революція, Революція Гідності. Прихильник поглядів палеоконсерваторів, поміркований республіканський авторитарист. Своє майбутнє пов’язую виключно з сильною і заможною українською нацією. Сприяю розвитку та поширенню скейт-культури в Україні. Люблю подорожувати і вчитись у мудрих людей минулого і сучасності. „A society that puts equality before freedom will get neither. A society that puts freedom before equality will get a high degree of both.“ — Milton Friedman

Політична програма

1. Соціальна мораль української нації.

Пропаганда та підтримка державою традиційних сімейних цінностей. Створення належних умов для участі в суспільній діяльності особам з обмеженими можливостями. Заборона пропаганди гомосексуальних відносин та сексуальних збочень. Заборона реклами тютюнової та алкогольної продукції. Примусова сегрегація осіб, які вживають та розповсюджують тяжкі наркотики. Кожному має бути надане право добровільно вилікуватись від наркотичної залежності та поновитись в правах. Легалізація проституції з метою запобігання насиллю та торгівлі жінками.

Вільне володіння зброєю особами, які мають відповідну підготовку, соціальний статус та стан психічного здоров’я. Скасування мораторію на смертну кару при рецидиві особо тяжких злочинів проти особи та за мегакорупцію.

2. Україна в світі.

Економічний націоналізм і протекціонізм. Протидія глобалістичним впливам, які загрожують суверенітету України. Перевага американським цінностям вільного ринку перед євробюрократичними моделями. 

Вступ до НАТО. Відновлення територіальної цілосностіУкраїни та покарання країни-агресора. Домогтися від країни-агресора виплати репарацій Україні і всім постраждалим українським громадянам від агресії Російської Федерації або її правонаступників. Лідерство України в Балто-Чорноморській співдружності держав.

3. Фіскальна системи України.

Податки не стягуються, а сплачуються. Уряд має право встановлювати будь-які податки, а платник податків не зобов’язаний платити в рік сукупно прямих податків більш, ніж 32% минулорічного прибутку.

Для корпорацій встановлюються преференції в оподаткуванні в разі модернізації та застосуванні інноваційних технологій, направлених на виробництво продукції з високою доданою вартістю. Обмеження експорту сировини, стимуляція експорту продукції з високою доданою вартістю.

4. Виборча система України.

Активне і пасивне виборче право надається кожному громадянину. Кожен громадянин за наявності встановлених законом підстав може відмовитись від свого виборчого права в обмін на пожиттєве соціальне утримання.

Вибори до парламенту відбуваються за  мажоритарною системою, округи встановлюються порівну відповідно до адміністративно-територіальних одиниць (по 6 округів).

5. Державний устрій України.

Президентська республіка з сильною владою представницького законодавчого органу і дієвим забезпеченням противаг і стримувань усіх гілок влади. Президент є главою уряду, віце-президент очолює Адміністрацію Президента.

6. Парламент України.

Однопалатний парламент (для унітарної держави). Кількість депутатів – 150. Демонтаж електронної системи голосування «РАДА». Депутати, які увійшли до коаліції, розташовуються праворуч від президії. Інші депутати – ліворуч. Між двома фракціями розташований широкий прохід. За порядком слідкує парламентська варта, яка має повноваження за вказівкою головуючого припиняти порушення непарламентської поведінки окремих депутатів. Перехід з однієї сторони на іншу призводить до втрати депутатського мандату. Бездіяльність коаліції призводить до дочасних парламентських виборів, які призначаються Президентом. Попередній розгляд законопроектів і поправок відбувається виключно в комітетах, остаточне голосування – виключно в залі простою більшістю від списочного складу депутатів, крім внесення змін до Конституції України, які приймаються 2/3 голосів.

7. Судоустрій України.

Конституційний суд ліквідується, його повноваження переходять до конституційної палати Верховного суду. Верховний суд своїми рішеннями може зупинити дію законів чи окремих законодавчих актів в разі порушення фундаментальних прав особи. Верховний суд за поданням парламенту може винести рішення про імпічмент Президента. Рішення Верховного суду є обов’язковим для застосування судами нижчих інстанцій в аналогічних справах. Судді місцевих судів обираються громадами. Діяльність господарських судів фінансується виключно за рахунок учасників судових проваджень.

Богдан В'язовченко
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:31.10.2018
Соціальні мережі: