Олександр Вербицький
Україна - лідер ЄС

Про мене

Навчаюсь у КНУ им Т.Г.Шевченка

Політична програма

 

Наша мета як держави-прорив в технологіях, це наше майбутнє!

А поки наша мета-порядок і законність, чесність і прозорість у відносинах, лад в суспільстві  гідне життя громадян.

1. Легкого шляху не буде, той хто його обіцяє-пустослов.

2.Наведеніе порядку в країні займе 2 роки.

3. Вибори повинні пройти тільки за пропорційною системою і повинні привести в парламент молодих політиків і прибрати з нього тих, хто займає їх місця по 15-20 років разом зі своїми родичами.

4.Коррупціонери повинні отримати по заслугах і повернути накрадене в бюджет країни. Суди над ними повинні бути відкритими.

5.Уряд і самоврядування максимально повинно знаходитися під контролем суспільства. Повинна пройти друга люстрація для тих хто був пов'язаний з корупціонерами. Вона буде більш масштабною ніж перша.

6.Пресса і її редакційна політика не може бути залежною від власників.   Для того, що б так було буде запропонований громадський контроль над ЗМІ. як критерій чесності мас-медіа.

7. Для досягнення якнайшвидшого миру в країні Україна готова запросити будь-яку країну з членів ООН бути посередником (миротворцем) крім РФ і інвестора для фінансування витрат місії з відстрочкою платежу з наданням державних гарантій облігаціями зовнішньої позики. Це дешевше, ніж щоденна загибель громадян України.

8.Необходімо переглянути всі міжнародні угоди України щодо поставок в нафтогазовому секторі економіки з метою зниження вартості ціни газу на внутрішньому ринку, перш за все для побутового споживача. Мова йде про постачання газу власного видобутку, якого вже сьогодні  достатньо для власних потреб.

9. Україна повинна стати країною законності, відкритості та комфорту для бізнесу та інвестицій, для створення нових робочих місць.

 10.Молодь зможе відчувати себе впевнено і забезпечено в своїй країні і не шукати щастя за кордоном.

Україна-найбагатша країна Європи у якій є всі можливості стати Лідером ЄС. Природні ресурси, людський потенціал, індекс людського розвитку -все говрить про те, що ми можемо домогтися найкращих результатів! Справа за малім-за нами!

Олександр Вербицький
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:31.10.2018
Соціальні мережі: