Анастасія Крупій
Лідерами не народжуються, ними стають. Як завжди вони є результатом тяжкої роботи!

Про мене

Впершу чергу, хочу сказати, що попри те, що я навчаюсь в Національній академії внутрішніх справ і є курсантом,часу, як відомо, багато немає, я мала таку можливість стати учасником обговорення важливих питань у Верховній Ради України у проекті «Girl2leader», де отримала цінний досвід з окремих питань. Також є постійним учасником різних європейських програм, проектів та форумів, де отримувала знання, що стали мені в нагоді. Я вважаю , що я буду хорошим політиком, оскільки володію тими рисами характеру, що притаманні даній посаді. 1.В першу чергу це відповідальність , адже посада міністра внутрішніх справ є досить відповідально, адже це стосується прийняття важливих рішень в сфері прав та свобод людини. 2 . Характера така риса як принциповість, так як вважаю , що всі рішення повинні прийматися на таких принципах як законність , дотримання прав і свобод людини, верховенства прав та прозорості. 3.Досить важливою для мене є риса комунікативності , адже гадаю , що саме ця якість допоможе налагодити відносини з різними державами для обміну досвідом у правоохоронні сфері 4. і звісно притаманна така якість характеру як лідерство, оскільки саме політик - лідер зможе взяти усе під контроль та правильно огранізувати як свою роботу так і

Політична програма

- я проти легалізації зброї, оскільки це може призвести до тяжких, смертельних наслідків. Свою думку можу обґрунтувати : зброя буде у вільному доступі і люди з відступніми чи недостатніми навичками будуть її використовувати, що є небезпечним для оточуючого середовища. Я, як ніхто знаю що таке зброя і яку не козаку у вона несе за собою. Тому вважаю, що процес легалізації зброї доступним лише в тому випадку, якщо держава зможе забезпечити цілковитий контроль за дотриманням і виконанням всіх вимог щодо вищесказаного. 

- я вважаю за необхідне збільшити прожитковий мінімум громадян, оскільки не достатньо навіть половини тих коштів, щоб заплатити за житло, харчування та, особливо, комунальні послуги.

- найбільш болюче питання сьогодення - опалення! Тож пропоную замінити старі на більш нові, сучасні та економні котельні, оскільки вони є економніші, адже затрачають вдвічі менше енергії  й аналогічно, що тоді опалення буде економним та дешевим!

Анастасія Крупій
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:22.10.2018
Соціальні мережі: