Микола Гулівець
Капіталізм і свобода

Про мене

Я школяр, який живе у провінційному місті на Дніпрі. Я завжди цікавився, як політикою держави своєї особтсто, так і міжднародную політикою взагалі. Мілтон Фрідман, Тома Пікетті, Джеймс Робінсон — люди, книжки яких я вважає ключем до щасливого майбутнього нашої країни. 78 кг.

Політична програма

Україна повинна бути самостійною і незалежною державою. Дійсної незалежності можна досягти лише звеличенням економіки і правильною державною міжнародною політикою. 

Економічної незалежності України можна досягти завдяки зниженню оподаткування, субсидій і створення окремих економічних зон.  Для ще більш глобального зрісту потрібні відкриті кордони для людей з інших країн, висока якість освіти у всіх громодян, а також стимулювання до підприємництва. 

Якщо говорити про державну політику у сфері зовнішніх відносин, то Україні краще входити лише у економічно вигідні для неї союзи, організації, тощо. Держава повина тримати нейтралітет у військових питаннях, але при воєнній загрозі вона повинна іти на на контакт з союзниками на найкращих для себе умовах. 

Микола Гулівець
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:01.11.2018
Соціальні мережі: