Максим Овдієнко
Не дозволяйте поглядам інших заглушити свій власний внутрішній голос.

Про мене

Привіт, мене звати Максим. Наразі навчаюся у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого у місті Харкові. Зацікавлений у розвиткові своїх навичок та  самоудосконаленні, отриманні всебічних знань. Хочу, щоб «справедливість», «законність» та «рівність» існували не лише як теоретичні конструкції, а як притаманні Україні характеристики.

Політична програма

Людина, її права та свободи повинні бути найголовнішою цінністю у Світі, тому держава повинна робити все, щоб цього досягти! Але потрібно пам'ятати, що ми і є держава, і багато що залежить саме від нас!

Серед запропонованих для обговорення питань мене цікавлять,зокрема, такі:

  • Легалізація легких наркотиків - питання, яке варте обговорення, але на мою думку, в умовах, яких сьогодні перебуває Україна, навіть в контексті легалізації, у медичних цілях, наркотику рослинного походження - канабісу, це питання може зачекати. До обговорення таких питань слід підходити, коли питання більшої значимості будуть вирішені, інакше це буде просто знищення генофонду країни.
  • Реформа освіти - створення програми стандартів, подібних до стандартів Європи і США, але щоб вони відповідали українському менталітету;  щоб теорія та практика були у рівній мірі; збільшення фінансування на підтримку технічної та культурної сфери, для того, щоб дорогий потенціал нашої держави мав можливість реалізувати себе в Україні з впевненістю у майбутньому. Потрібно зробити акцент саме на освіту, оскільки неосвічене суспільство себе знищить!
  • Електронної демократія в  України, ажде громадськість має інтерес у прийнятті рішень органами влади , має право на прозоре формування та реалізацію державної політики, тому держава повинна сдійснити всі належні дії, щоб забезпечити можлиість громадянина брати участь у цих процесах навіть не виходячи з дому.
  • А також мені буде цікаво більш детально розібратись у процесах приватизації державних підприємств та її доцільності; почути аргументи з приводу доцільності права на вогнепальну зброю.
Максим Овдієнко
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:01.11.2018