Надія Вишневська
Сміливі завжди мають щастя

Про мене

Студентка 5 курсу Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка (корейська мова і література). Насправді, я не дуже активний діяч громадського життя університету, але за 5 років встигла назбирати досить багато моментів, на які я хотіла б вплинути. Сфера освіти - предмет мого гострого інтересу, оскільки я бачила достатньо такого, що навіть близько не повинно було мати місце поруч з людьми, що навчаються. Люблю цитату Багряного "Сміливі завжди мають щастя". Вона про нас - про сучасну молодь. Я вдячна кожному, хто відкрив мені на це очі, і змусив повірити, що зміни у наших руках.

Політична програма

1. Різний прохідний бал для переведення на наступний курс залежно від спеціальності

Існують сфери, де середнього рівня знань з обраного профілю недостатньо. Це медицина, інженерія, хімія і ще безліч спеціальностей, від яких залежить людське життя. Літаки не повинен будувати трійошник, так само, як лікувати людей не повинен навіть той, у кого четвірки за курс анатомії.

2. Прохідний бал для дозволу практикувати спеціальність

Частково пов'язано з попереднім пунктом. Має бути встановлений мінімальний середній бал для кожної спеціальності окремо, здобувши який, людина має право практикувати. Для медецини, на приклад, це має бути не нижче ніж А-. За умови недобру необхідного рівня доведеться повторно перескладати відповідні дисципліни.

3. Вага профільних предметів має переважати 

Незалежно від спеціальності студент вивчає ряд загальних дисциплін (як етика чи філософії) але, в решті решт, вирішальними мають бути профільні, а супутні предмети мають бути на рівні обов'язкових факультативів/позакредитних дисциплін.

4. Сертифікат вільного слухача

Можливість прослухати дисципліну або обраний курс у певному вузі як вільний слухач, і отримати у кінці документ, що засвідчує рівень знань.

 

Надія Вишневська
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:01.11.2018
Соціальні мережі: