Кирило Димов
Країна починається з тебе.

Про мене

Студент 4 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія". Член студентського профкому, наукового товариства та прес-центру, також консультант в Юридичній клініці. Займаю активну громадянську позицію. Вважаю, що навіть одна людина здатна змінити на краще становище у державі. Вірю, що спільними зусиллями з усіма небайдужими громадянами зможемо створити справжню європейську Україну.

Політична програма

    Багато людей, говорячи про те, що у нашій країні важко жити, працювати, навчатися, зазначають, що у всьому цьому винуваті політики. Вони наголошують, що Україна котиться у прірву, але не бачать у цьому своєї вини. Український народ звик звинувачувати у своїх проблемах когось іншого, і ні в якому разі не себе. Насправді, усі головні біди починаються з нас: з кожної залишеної купи сміття у лісі, з кожних 100 гривень, які  ми кладемо чиновнику до кишені, "патамуша всє так дєлают", з кожних проігнорованих виборів, або проданого голосу за гречку та макарони. Ми є винуватцями усіх проблем у нашій державі, і саме ми зможемо їх подолати та змінити щось на краще.

     Основні пункти програми:

1. Розвиток інституту громадянського суспільства в Україні. Впровадження електронної демократії. 
2. Посилення свободи слова, сприяння у розвитку ЗМІ.
3. Реформа державного апарату. Передусім - скорочення кількості народних депутатів у Верховній Раді. Повне зняття депутатської недоторканності. Посилення громадського контролю за діяльністю депутатів. 

4. Реформа освіти та науки. Оновлення усіх освітніх стандартів до європейського рівня. Збільшення можливостей для молодих та перспективних громадян України, адже лише молодь може змінити країну на краще та сприяти її ефективному розвитку. Також необхідна державна підтримка молодих науковців задля того, щоб вони працювали на благо України, а не закордонних держав.
5. Всебічна підтримка з боку держави для людей похилого віку. Збільшення пенсій за рахунок підняття податків для великого бізнесу. Забезпечення гідних умов життя для таких людей.
6. Розвиток української мови та культури. Створення освітніх програм, які б цьому сприяли, вппровадження їх у середню та вищу освіту.

7. Оборонна реформа. Перехід на контрактну армію, впровадження стандартів НАТО.
8. Економічна реформа. Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, ефективна антимонопольна політика, збільшення кількості приватних підприємств порівняно з державними. 

Кирило Димов
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:02.11.2018
Соціальні мережі: