Вікторія Моісеєнко

Про мене

Доброго дня! Я студентка 5 курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Моя мета - бути професіоналом своєї справи та докласти максиимум зусиль, щоб наступне покоління вірило в те, що Юристи - це гаранти справедливості в нашій Державі. Маю загострене почуття справедливості, бажання донести і продемонструвати Всім, що законне рішення проблеми є завжди, якою б складною вона не була. Рахую, що міцна, перспективна, незалежна Держава - це впершу чергу ініціативні, обізнані, небайдужі і відповідальні громадяни. Слова мають виражатись в діях, як і зі сторони Держави, так і зі сторони кожного з нас.

Політична програма

Будучи представником партії "Синіх",  вважаю, що міцна, незалежна  та перспективна держава є найвищим результатом та суспільною метою, досягнення якої можливо з одночасним урахуванням наступних трьох  принципів:

1) Принцип безповоротності  та регуляторності
Минуле варто пам'ятати заради майбутнього. І саме держава в особі представників державної влади,на основі аналізу помилок, має максимально ефективно врегульовувати виникші проблеми.

2) Принцип взаємовідповідальності
Впевненість у своєму майбутньому, це не лише виконання обов'язків взятих на себе  представниками державної влади,але й  добросовісне виконання їх кожним громадянином. 

3) Принцип обізнанності
Кожна людина, має знати свої права і свободи. Однак, дані опитування "Демократичних ініціатив"  говорять нам про те, що 50% громадян ніколи не відкривали Конституцію України. 
Виникає питання, яким чином ми можемо захистити свої права, не знаючи їх?

Стосовно питань, які будуть обговорюватись на Конгресі, маю наступне бачення:

1.Не підтримую декриміналізацію легких наркотиків
Більшість людей із сильною залежністю свого часу починали з легких наркотиків.

В даному випадку, важко не погодитись з тим, що легалізація - це сумнівний метод боротьби з наркобізнесом, тим паче коли кількість наркозалежних в Україні зростає.
До того ж рахую, що свобода і демократія не є обгрунтуванням в данному питані. В нашій країні відсутня культура вживання легких наркотиків, а це означає, що чим доступніше стають наркотичні засоби, тим більша кількість людей починає пробувати їх і впадати в  залежність.

2. Право на вогнепальну зброю

Я категорично проти надання такого права, з наступних причин:
1. Багато,хто аргументує, що надання права на вогнепальну зброю забезпечить право на захист. Однак, я рахую, що захистити себе можливо й більш безпечними методами: газові балончики, електрошокери, пневматична зброя, газова зброя, травматична. Тобто, існують засоби захисту.

2Я дуже люблю свій народ, однак об'єктивно розумію, що через низький рівень задоволення основних потреб громадян в нашій державі, може призвести до неоднозначного розуміння  цього права громадянами.

3.Реформування освіти.
Якісна освіта є запорукою створення справжнього обізнаного громадянського суспільства.

Яке в свою чергу виступає додатковим гарантом захисту прав людини. 
Окрім, цього неосвідченими громадянами управляти набагато легше, погодьтесь. Тому беззаперечно реформа має охопити дошкільну, середню і вищу освіту.

Наразі наша українська освітня система базується на двох не досить сумісних речах:

1.ентузіазмі талановитих викладачів

2.застарілій бюрократичній схемі, в якій функцонує галузь

Однак реформування даної галузі залежить не лише від оновлення нормативної бази і системи , але й бажання освітян ефективно впроваджувати нововедення.

У державних закладах освіти на сьогоднішній день зростає конкуренція з боку приватних вузів. Однією з вагомих причин цієї конкуренції, виступає матеріальний бік, але ніяк не якісний. Адже далеко  не кожна українська родина має можливість віддати свою дитину до приватного закладу освіти.

4. Приватизація державних підприємств

Безперечно найважливішими напрямками формування і розвитку ринкової економіки є процеси розвитку підприємництва, часткове роздержавлення власностіі її приватизація, розвиток умови конкурентного ринку. Однак на сьогодні така приватизація може призвести, до зменшення державного сектору економіки, що покликаний ліквідувати кризові явища в соціально-економічній сфері. Така стратегія економічного розвитку на даному етапі розвитку нашої Держави, спрямована не на зхист інтересів українського суспільства, а на захист вузької групи осіб, що становлять олігархічний клас. 

 

5. Електронна демократія

Абсолютно підтримую розвиток у цій сфері. Вважаю, що при вірному її запровадженні в життя суспільства з додтриманням її принципів та реальну спрямованість на виконання її завдань, е-демократія буде найвірнішим вибіром форми суспільних відносин. 

.

Окрім цього рахую, що інтенсивну реформацію слід провести  у наступних сферах:

 

1.Соціальний захист.

Надійний соціальний захист населення є основним елементом забезпечення рівноваги порозуміння між Державою та її громадянами. Для досягнення систематмчності сплати податків на соц захист(як і інших) Держава має забезпечити дієвий механізм використання такого права. Громадянин має бути впевненним,що за певних умов Держава попіклується про нього.

Наприклад: У зв'язку з збільшенням пенсійного віку, та збільшення випадків тяжких хвороб у людей до пенсійного віку, пропонуємо , за умов підтвердження  тяжкої хвороби, а також трудового стажу 20 років, надання додаткового права на дострокову виплату  5-ти пенсійних платежів. З таким механізмом людина буде мати право на допомогу за рахунок добросовісного виконання обов'язку по сплаті податків.

2.Сфера медицини

Здорова нація - сильна Україна. Нажаль на сьогодні бути здоровим дорого. Окрім цього не забезпечуються на достатньому рівні умови для підвищення кваліфікації лікарів. Існує велика проблема у відсутності необхідного обладнання, вузькоспеціалізованих закладів, що слугує демотивацією та занепаду  медицини.

Дана сфера потребує невідкладного розвитку міжнародної підтримки.

Починати треба з малого. Наприклад почати з створення доступних психологічних центрів.

3. Державна підтримка малого та середнього бізнесу  є невід'ємною складовою переспективної держави. 

4. Створення привабливих умов для інвесторів, особливо у сфері сільського туризму та агробізнесі

5. Підтримка розвитку науки, шляхом виділення грантів для наукових досліджень

6. Запровадження суворіших екологічних вимог 

Суворі санкціоновані вимоги, не мають бути перешкодою для доступності зайняття певним видом діяльності. А навпаки орієнтованість на якісну продукцію, умови її створення мають виступати підгрунтям для розвитку і процвітання Держави.

 

Вступ до ЄС.
Нічого поганого в прагненні нашої країни не бачу, але все ж таки в умовах сьогодення - бажання зробити свою Державу кращою для життя свого народу, бути достойним конкруентом на міжнародному ринку має грунтуватись ніяк не на швидкому безрезультативному відображенні формальних умов, необхідних для вступу до ЄС.

Вікторія Моісеєнко
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:02.11.2018
Соціальні мережі: