Катерина Данилович
Сильна суверенна країна!

Політична програма

Україна на грані колапсу. Територія роздерта ворогами, економіка на дні, наука існує лише на папері, за технічним прогресом ми запізнилися назавжди.
Як повернути нашу країну на законне для неї у світі місце?

1) Основа будь-якого сувернітету - сильна, боєздатна армія. Варто уточнити, що не позичена у США чи ЄС, а власна, незалежна, технічно забезпечена армія. Армія, що захищала б наші інтереси; армія, що повернула б нам наші території; армія, що б не просиджувала форму в батальйонах, а виконувала свої прямі функції!

2) Одного дипломата запитали: "На скільки ми відстали від заходу?" Він відповів: "Назавжди". Чи справедливо це для країни з таким потужним інтелектуальним ресурсом? Звісно ж, ні! Нам життєво необхідно підняти рівень технічного й інноваційного забезпечення, що більше ніколи не пасти задніх.

3) Запорукою прогресу є, безумовно, якісна та сучасна наука. Наразі всі кмітливі та обдаровані вчені намагаються якнайшвидше покинути країну. А у кого такої можливості немає - ті гниють у нашій системі МОН. Молодим науковцям не дають ні матеріального, ні технічного забезпечення для майбутніх відкриттів, а за роботу їм платять "НІЧОГО". "Славнозвісні" академіки сидять у своїх кабінетах і вирішують, хто достоїн отримати більшу підтримку, поміж засіданням перераховуючи гроші, що мали б піти на ще один грант. Країна деградує, поки наші політики вирішують чи потрібен людям газ. Так може варто це змінити?

4) Ми експортуємо власні ресурси, отримуючи у результаті імпортування продукції з цих  саме ресурсів. Чому нам не вистачає сил самим зробити хоч щось, не закуповуючи дерв'яні вироби, техніку та інші продукти, вироблені з наших матеріалів, закордоном. Самостійна, незалежна ні від кого економіка - це наш порятунок!

5) "Україна - аграрний плацдарм Європи", - як часто ви чули ці слова? Чому нас експулатують та понижують до рівня рабської робочої сили для блага ЄС. Чому ми маємо бути сільсько-господарською глубинкою, з якої тільки й можна, що качати хліб? Інноваційні сільсько-господарські технлоогії, націоналізована земля, - час Україні диктувати світу аграрні правила!

Вище окреслені лише найнеобхідніші кроки для урегулювання кризи в Україні. Я не чіпала  інші злободенні питання оподаткування, етнічних меншин, Конституції і тд, тому що метою ставила не розпис кожної проблеми, а акцентування уваги на найнеобхіднішому.

Обирайте, і ми разом покажемо світу, що Україна не буфер і не паркан від "руського міра", а прогресивана, сучасна, гідна свого положення й звання держава!

Катерина Данилович
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:02.11.2018
Соціальні мережі: