Павло Старіков
Україна - країна відповідальних людей! Будь відповідальним!

Про мене

Мені 25 років. закінчив магістратуру з філософії в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Виріс в багатодітній родині. Завжди вболіваю за людей нашої країни і бажаю Їм лише добра і миру.

Політична програма

      Україна перебуває в важких обставинах, ми живемо в нелегкий час.
Наш народ, ми, потребуємо змін. Я вірю і знаю, що краще майбутнє для нас можливе.
Але потрібно "затягнути паски" і почати "шокову терапію". Власне, те, що відбулось у Польщі в кінці 20 століття або в Грузії на початку 21 століття і є доказом, що зміни на краще можливі.

Моя програма:

 1. Сфера державного управління.
     Державою мають керувати професіонали, а не політики. Конкурс має бути прозорим і не упередженим.
     Величина державного апарату має постійно і неухильно скорочуватись шляхом оптимізації управлінських процесів, введення сучасних технологій і дебюрократизації.
   
 2. Сфера освіти і науки.

     Вища освіта - запорука нашого майбутнього. Вона має бути доступна, шляхом грантів і державних стипендій на конкурсній основі. Конкурентна, абітурієнт має вибрати навчання саме в Україні, а не закордоном при рівних можливостях. Актуальна, тобто навчання тому, що має попит на ринку праці та буде мати попит. Вища освіта має гарантувати якість випускника та надавати йому можливість працевлаштування. Потрібно налагодити співпрацю університету і бізнесу.

     Спеціально - технічна освіта має бути орієнтована на підготовку спеціалістів робітничих професій якісно рівних світовим зразкам. Такий спеціаліст має бути привабливим на міжнародному ринку праці.

      Шкільна освіта - це початкова ланка підготовки людини - дитини до викликів і реалій цього світу.
  Школа має заохотити дитину пізнавати світ, дати йому для цього можливість і вказати напрям.
  Реформувати Українську школу - означає змінити усталений погляд на речі.

     Наука - на мою особисту думку, це те, що може трансформувати економіку України. Ми маємо відмовитись від неефективної важкої промисловості, ресурсомісткої хімічної індустрії та перейти на технологічні сфери економіки. У нас є потенціал і обставини нам сприяють. Ми можемо мати власних лауреатів Нобельської премії, власну "кремнієву долину" і навіть перевершити Ізраїль з його рівнем науки і медицини. Для цього потрібно більше інвестицій в науку, зміна моделі та парадигми наукового менеджменту. Науковці мають працювати, робити відкриття чи писати статті не для звітності, тобто "галочки" а для розвитку знання чи технологій.

   

 3. Судова система та боротьба з корупцією.

     Однією з основ успішного реформування і розвитку країни, вважаю боротьбу з корупцією. На успішному прикладі багатьох країн і в їхньому ряду і Грузія для успішної боротьби з корупцією необхідно щоб були ті хто боровся і за допомогою чого боротись.
  Суспільство має виявляти бажання і готовність боротись з корупцією її проявами.
  Хто має боротись? Професіонали, що мають знання і навички для виявлення і припинення корупційних проявів. Це мають бути максимально незалежні державні службовці.
  За допомогою чого? за допомогою удосконаленого законодавства і дієвої, незалежної судової системи.

  Дякую за увагу!

Павло Старіков
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:26.10.2018
Соціальні мережі: