Юрій Пукавський
Держава нам нічого не винна.

Про мене

Цілеспрямований і відповідальний. Намагаюсь завжди закінчити усі справи, за які берусь. Вважаю, що найважливіше у суспільстві - це закон і дотримання прав людини, саме тому навчаюсь на юриста.

Політична програма

1. Зміцнення економіки -  підтримка малого та середнього бізнесу, шляхом запровадження більш лояльної системи податкування(зменшення податків для малого бізнесу - збільшення для великого), створення хороших умов для залучення іноземних інвесторів.

2.Зміна системи освіти - зменешення кількості ПТУ та ВНЗ, які дають не кваліфіковані знання. Розвиток у студентів та учнів більш практичних вмінь, запровадження так званої болонської системи вільного відвідувань лекції. Зміна в системі конкурсного відбору у вищі навчальні заклади - гроші не університетам, а абітурієнтам(в залежності від набраних балів на ЗНО кожен матиме певну суму грошей, яка буде виділятись на навчання - таким чином найрозумніші матимуть можливість навчатись в найкращих ВНЗ світу(а не лише України!), а також відсіються непопулярні університети та ПТУ)

3. Зміна принципу роботи державного апарату - більш чітке законодавче регулювання повноважень органів, ліквідація законодавчих колізій щодо питань роботи державних органів, зменшення бюрократії шляхом впровадження електронних технологій.

4.Запровадження накопичувальної пенсійної системи - кожен громадянин(від моменту запровадження) звільняється від сплати збору в пенсійний фонд, проте зобов'язується самостійно накопичити фінанси на своє життя після настання пенсійного віку. При цьому пенсійний вік буде фактором, який не заборонятиме людям і далі працювати, якщо в них буде відповідне бажання.

5.Створення потужного механізму захисту держави -  невелика проте сильна та професіна армія - це запорука безпеки. Скасування обов'язкової військовох служби, створення гідних умов для військовослужбовців-контрактників. Посилення контолю щодо інформаційної безпеки, а також протидії та попередження організованої злочинності, митним злочинам та інше.

6.Боротьба з корупцією - введення принципу презупції вини щодо податкових злочинів(людина зобов'язується довести законніст доходів), покращення роботи НАБУ, САП та Антикорупційного суду шляхом ретельних перевірок усії їх працівників та родичів. Більш жосткий контроль за дрібними проявами корупції - в школах, університетах, медичних закладах...

7. Легалізація протиституції -створення єдиної системи працівників даної сфери, оподаткування їх роботи за принципом ФОП, зобов'язання до постійного медогляду, контроль за незаконною діяльність в цій сфері.

та інше

 

Юрій Пукавський
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:02.11.2018
Соціальні мережі: