Олексій Гонтар
Відповідальна нація - щасливе майбутнє

Про мене

Я живу у Запоріжжі мені 18 років .Навчаюсь у ЗГК ЗНТУ 3 курс спеціальність право . Також є головою студради та депутатом міської молодіжної ради . Також займаюсь спортом, а саме історичний середньовічний бій . Брав участь у таких проектах: Вища політична школа , Школа дебатів , Школа громадського діяча ,Youth Diplomacy Lab, регіональний семінар «Лідери східного партнерства для змін»,Young reformers LAB. Активіст Солідарної молоді .

Політична програма

1 Широке залучення людей до побудови громадянського суспільства   

Моя політична програма будується на відповідальності громадян до тих процесів , які відбуваються у нашій державі тобто, наш народ  треба  навчити брати цю відповідальність . Радянська окупація призвела до того, що наш народ  відвик брати на себе відповідальність . В нашій країні зараз їде процес створення громадянського суспільства , але  багато хто не розуміє для  чого це.      

 

2 Легалізація зброї 

Країна  має ворога на наших східних  кордонах тому у кожного громадянина  має право бути зброя , бо коли у кожного вдома буде по гвинтивці , то  навряд до нас хтось полізить  . Але  людина яка хоче отримати право на зброю має пройти повне медичне дослідження.

 

3  Підтримка  української  культури 

Події які сталися в Криму та на Сході за великим  рахунком сталися через те, що вони перебували в "культурній окупації "Росії .Тому треба підтримувати українське кіно, видавництво книг  українською  мовою, бо всі знають про Павлика Морозова, але ніхто не знає про братів Чучупак. Підтримка української культури в діаспорах .

 

4 Підтримка спорту  

Здорова нація - це велике майбутнє тому ми маємо підтримувати спорт, підвищити заробітну  плату тренерам.Також збільшити кількість спортивних секцій 

 

5 Енергетична сфера  

 

Ми  живемо в  XXI столітті  і такі ресурси, як нафта, газ або вугілля скоро закінчиться тому держава та інвестори мають вкладати гроші у " зелені технології" такі , як сонячна енергетика, вітрова та біогаз.

 

 

 

Олексій Гонтар
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: