Борис Самарець
Не згоден - критикуй, критикуєш - пропонуй, пропонуєш - роби, робиш - відповідай.

Про мене

Молода людина, років двадцяти від роду, гідний син своїх батьків, студент факультету міжнародного права, співробітник консалтингової фірми, в міру допитливий, в залежності від обставин можу бути як романтичною так і прагматичної натурою, швидше за все оптиміст, ніж песиміст, дотримуюся центристських або соціалістичних політичних і змішаних економічних поглядів, а також традиційних поглядів на сім'ю; в релігійних питаннях дотримуюся думки, про те, що кожен може вірити у що забажає. Вірю в те, що єдиним, що стримує людей є право. Саме право, як мистецтво добра і справедливості, допомагає нам, людям, існувати в цьому світі. У міру азартний. У більшості позитивний. Маю деякими проявами почуття гумору. У зв'язках, що ганьблять мене, помічений не був. Характер нордичний. Неодружений.

Політична програма

Цілком затвердити провідну роль держави в політичному житті, включаючи підпорядкування інтересів як окремих людей, так і груп інтересам держави; вести політику активного втручання держави в усі сфери суспільного та приватного життя.
Проведення часткової націоналізації, децентралізації державної влади, скорочення робочого тижня для більшості осіб до 39 годин, підвищення пенсійного віку до 60 років, введення солідарного податку на розкіш і 5-тижневих відпусток, збільшення мінімальної зарплати на 45% (а можливо і розглянути порожнисту скасування такого поняття), розширення соціальних виплат на другу і третю дитину.
Право існує в нерозривному зв'язку з існуванням держави і не може іншого права, крім як санкціонованого державою.
В економіці застосувати використання концепції і моделі, побудовані на жорсткому державному регулюванні економіки.

Борис Самарець
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:03.11.2018