Ігор Кулак
Молодь - це майбутне, молодь змінить Україну!

Про мене

Привіт!), мене звати Кулак Ігор, 24 роки, молода та активна людина. Вважаю, що ми молодь здатні змінити не тільки Україну, а світ тому що в нас багато енергії, мотивації та бажання жити в тій країні про котру мріємо, впевнений, що буду гідно представляти Ваші інтереси в Студентській Моделі Конгресу!

Політична програма

1.) Сучасна потужна економіка

Сучасний економічний стан України не є конкурентноспроможній, а рівень життя є таким, що більша частина Українців не живуть а виживають. Рівень життя - це рівень добробуту населення, ступінь задоволення основних життєвих потреб людей. Харакатеризуючи рівень життя, звичайно використовують різні показники. Серед них і споживання на душу населення, і реальні доходи населення і забезпечення житлом і показники розвитку освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення. Рівень життя залежить від стану економіки. Для того, щоб рівень життя населення підвищувався, необхідний постійний економічний ріст , тобто збільшення маштабів сукупного виробництва і споживання в країні. Економічний ріст характеризується збільшенням реального обсягу виробництва і супровідним його поліпшенням технологічних, економічних і соціальних характеристик суспульства. Показники економічного росту є валовий націоналоьний продукт (ВНП), валовий внутрішній продукт (ВВП) національний дохід (НД). 

2.) Збройі Сили України.  

Збройні Сили - це щит України від будь якої зовнішньої агресії, тому вони повинні бути в найкращому стані і завжди бути на готові, за останні 4,5 роки Збройні Сили сильно змінились. Україна визначила свій шлях це - Європа, а отже  приєднання до НАТО. 

3.) Політично активна молодь.

Молодь України не звертає уваги на політику, важаю це проблемою так як молодь це майбутнє, вона повинна бути більш активною  та приймати участь у виборах та балотуватися, також  важаю що молодь повинна бути як у Парламенті так і на місцевому рівні.

Отже, що я пропоную:

1. Створити стратегію сталого  розвитку економіки; 

2. Створити карту інвестиційно привабливих напрямків для внутрішніх та зовнішніх інвесторів;

3. Зниження податків;

4. Створити програми по підтриці малого та середнього бізнесу;

5. Позбутися корупції;

6. Приєднання до НАТО;

7. Створити стратегію розвитку Збройних Сил України;

8. Професійно контрактна армія;

9. Представники молоді в парламенті;

10. Створення програм обміну та стажування як на місцевому так і на національному рівні.

 

Ігор Кулак
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:29.10.2018
Соціальні мережі: