Артем Демідовський
MAKE UKRAINE GREAT AGAIN!

Про мене

Я - Демідовський Артем Вікторович, мені 17 років і я є студентом І курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія" (спеціальність 293 "Міжнародне право") Маю активну життєву та громадянську позицію, виступаю за захист прав і свобод молодого покоління української нації. Окрім цього, займаюсь музикою, захоплююсь інформатикою та веб-дизайном. Короче - просто смішна та весела людина :-) ⠀ Освіта: 2018 - н.д. – Національний університет "Одеська юридична академія" Додаткова освіта: 2016 р. - Всеукраїнський форум "Youth & Law" (ГО "МАА") 2018 р. - Всеукраїнський форум "Студентство - авангард державотворення" (ГО "МПА", ГО "Освітня асамблея", Мінмолодьспорт) ⠀ Досвід громадської діяльності: 2017 - н.д. – член громадської організації "Молодіжна антикорупційна агенція" (нині - "Молодіжна правозахисна агенція"); координатор Одеського територіального відділення 2017 - н.д. – генеральний директор громадської організації "Альянс молоді "МедіаСкул" 2018 р. - волонтер ХІІІ акції ВБФ "Серце до Серця" 2018 - н.д. – член Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України

Політична програма

1. ПРАВО НА ЗБРОЮ
З огляду на сьогодення (саме суспільні процеси), я вважаю, що з метою самозахисту має бути легалізоване право на використання зброї. Сьогодні це просто необхідно, так як спостерігається дуже нестабільна та жахаюча тенденція вбивств з будь-якого мотиву (часто - пограбування або психічні розлади нападаючого).

2. МІНІМАЛЬНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІКИ З БОКУ ДЕРЖАВИ
На моє переконання, для забезпечення реального розвитку національної економіки, необхідно створити умови для становлення ринку в усіх економічних сферах. Проте, найбільш важливі, стратегічні підприємства, які є базисом економіки країни мають бути передані для адміністрування відповідними органами держави. Всі сфери життя суспільства, на мою думку, базуються на державній політиці та національній економіці, тому необхідно забезпечити, як мінімум, хоча б одну нормально розвинену ланку для поліпшення життя українців.

3. ПОЛІТИКА АНТИНАРКО
Я вважаю, що вживання наркотичних речовин несе непоправну шкоду для здоров'я людини. У свою чергу, дивлячись глобальніше, це може поставити під загрозу існування української нації. Тому я виступаю ПРОТИ легалізації наркотичних речовин будь-якої ступені важкості. Ба більше, я вважаю, що потрібно вводити жорсткіші заходи з викорення нелегального розповсюдження наркотичних речовин.

4. ПОВНА КОДИФІКАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ЗАКОНОДАВСТВА ТА ВВЕДЕННЯ РЕЖИМУ АБСОЛЮТНО ПРОЗОРОЇ РОБОТИ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ
Дуже часто можна спостерігати картину, як юридично підковані особи знаходять т.зв. "діри" в національному законодавстві та використовують їх для власної вигоди. Зокрема, цим користуються і державні службовці. Тому я пропоную провести повну кодифікацію та дорозробку національного законодавства для усунення таких "дір" та введення повної прозорості роботи органів державної влади та місцевого самоврядування. Це сприятиме розвитку громадянського суспільства, так як кожен громадянин зможе власноруч проконтролювати роботу органів самоврядування: які розпорядження були підписані, куди були витрачені кошти і т. ін.

5. ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОЇ РОБОТИ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ
З моєї точки зору, необхідно максимально мотивувати та залучати українське суспільство висловлювати свою думку, відстоювати свої інтереси, переконувати його боротись за відродження українських національних та державотворницьких традицій. Радянська система пригнічувала не одне покоління наших співвітчизників, що має суттєвий відбиток на нинішньому, новому поколінні українства. Безумовно, держава має забезпечувати свободу слова, проте, я вважаю, що необхідно максимально делікатно та непомітно усувати сепаратистські настрої у населення.

6. ПОВНА РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ ТА ПЕРЕОЗБРОЄННЯ АРМІЇ
Без Збройних сил не може бути і держави. Українська нація має право і повинна мати можливості захистити себе. З цією метою, я пропоную провести повну реструктуризацію та переозброєння армії за кращими світовими стандартами. На керівні посади оборонних відомств мають прийти люди, ветерани АТО-ООС, люди, які знають, що таке війна, які знають, що таке агресія з боку інших держав, які відчули це на собі. Лише такі люди з допомогою ефективних менеджерів можуть збудувати одну з найсильніших армій у світі.

7. ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ РОБОТИ ЗМІ
В кожній цивілізованій державі втручання в роботу мас-медіа неприпустиме. Тому я вважаю і борюсь за те, щоб в країні була свобода слова. Наприклад, ануляція ліцензії на мовлення телеканалу за те, що на ньому лунає інакша від державної політики думка – це абсурд! Єдиною умовою для здійснення журналістської діяльності може бути лише непоширення сепаратистських настроїв, що є загрозою національній безпеці держави. У всьому іншому обмеження роботи засобів масової інформації недоречне та недопустиме для України.

8. РОЗВИТОК КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ КРАЇНИ
Визнаймо, культурна сфера лежить практично на самому дні. Кіно, музика, театр – в занепаді. Українське кіно здебільшого вважається низькопробним та неякісним. Тому вважаю доречним розвивати, поширювати українську культуру в світі шляхом збільшення державних дотацій для покращення якості, зокрема, українського кінематографу. Також вважаю необхідним проводити інформаційні кампанії серед населення, що мають на меті підвищення культурної обізнаності українців.

Артем Демідовський
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: