Ігор Бурлаков
Вільним людям- вільну країну

Про мене

Я родом із Запоріжжя, з дитинства мені подобалась історія та політика. Після закінчення школи, саме з політологію я вирішив зв'язати своє життя. До заняття громадською діяльністю працював вантажником і охоронцем. Під час Революції Гідності - я був активістом в місцевій самообороні і брав участь в сутичках на вулиці міста. Зараз, я вивчаю політолгію на денній формі навчання і право заочно в ХНУ імені Каразіна. Найголовніше, я готовий брати на себе відповідальність за прийняті рішення і всім серцем бажаю позитивних змін моїй країні і готовий для цього працювати.

Політична програма

Моя програма, як кандитата, в законодавчі збори, основа на лібералізації податкового законодавства, роботою над реформуванням юстиції, судочинства, зміною та радикальним зменшенням контрольних функцій держави. Але головна моя робота в парламенті буде націлена на ліквідацію залишившихся  соціалістичних інститутів, які блокують економічне зростання і є фундаментом корупції в державі.

Податки- найважливішим завданням  моєї програми є радикальне зменшення існуючих  соціальних внесків громадян, ліквідація багатьох податків, які є тяжкою ношею для нечисленних підприємців в країні. Перш за все необхідно зменшити ставку ПДВ, що поліпшить купівельну спроможність населення, яка призведе до поліпшення економічного клімату. Так само, я буду боротися за скасування на перші 2 роки діяльності, будь-яких податкових зборів для іноземних інвесторів.

Програмою в області економічного розвитку буде скасування та скорочення ряду соціальних зобов'язань держави, які на даний момент, лише формують утриманців, які живуть за рахунок чесних громадян. Це буде болюча реформа- але вона вкрай необхідна, для виходу зі сформованої економічної сітуаіі.Іншим радикальним кроком, буде боротьба за приватизацію митної, фіскальної, а так само газотранспортної системи. Це важкий крок, який призведе до часткової втрати суверенітету, але в даний момент, на жаль всі ці інститути держави займаються збагаченням нечисленної правлячої верхівки. Це важкий, але необхідний крок, і я зроблю все, що б це здійснилося.

Судочинство і юстиція. У даній області, все дуже погано. Судова реформа провалена, реформа поліції лише привела до косметичних змін. В ході своєї роботи, я буду працювати над законопроектами, які, в перспективі, принесуть позитивні зміни. Зокрема, я буду боротися за скасування, так званого, професійного захисту-представляти інтереси громадян зможе будь-який захисник, при наявності відповідних знань і освіти, а монополія адвокатів буде скасована. Судді будуть рекрутуватися виключно міжнародними органазіаціямі, і обов'язковим умовам для них буде знання англійської мови, що б полегшити роботу міжнародної комісії, так як існуючий судовий корпус себе дискредитував. Парламент і президент так само повинні позбутися своїх квот у призначенні суддів, що призведе до деполітизації судової системи. Саме через неправову роботу суддів- багато  людей не можуть реалізуватися. В роботі силових структур так само станеться зміна. Буде зареєстрований законопроект, який позбавить права на трудоуйстрій у державних правоохоронних органів  вихідців з колишньої міліції, які пропрацювали в ній 2 роки і більше .

 

В області призову- я буду домагатися  зміну закону про "загальний військовий обов'язок" - право закликати в ряди армії держава буде тільки у воєнний час або при надзвичайному стані. Армія повинна бути професійною і контрактною.

Ігор Бурлаков
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: