Федір Заболотний
Воля, Злагода, Добро

Про мене

Доброго часу доби! Я українець, патріот своєї держави, але за сучасними мірками, мене можуть назвати "Агентом Кремля», не патріотом і так далі. Ні, я не симпатизую Росії, я не хвалю Путіна, я не прихильник "Русского мира". Я просто не вважаю відкриття нової школи якийсь великою перемогою, на відкриття якої приїжджає сам президент, я не бачу сенсу в нескінченних переговорах , які вже не перший рік не приносять користі. Я не бачу сенсу в псевдопатріотизм який зараз активно нав'язується. Якщо я люблю свою державу, я банально буду піклуватися про її екології, доносячи сміття до урни і роблячи зауваження тим, хто цього не робить. А чи не брати участь в якихось зашкварних челенджах і так далі. А тепер трохи про моє життя. З 6-ти років займався найрізноманітнішими видами спорту, починаючи з гімнастики, закінчуючи тенісом. Творчий і креативна людина, пару років займався вокалом і акторською майстерністю. Упевнений, що кожен день проведений в спорті або ж творчості допоміг мені сформувати себе як людину, яка завжди налаштований на перемогу, а при ураженні, не засмучуватися, а робити висновки і ставати краще. На даний момент я один з тисяч студентів України. Вчуся в Національній металургійної Академії України на 4м курсі. Продовжую займатися спортом для себе.

Політична програма

Як я вже писав про себе, я не вважаю якийсь вагомою  ̶п̶е̶р̶е̶м̶о̶г̶о̶ю̶  відкриття нової школі з приїздом самого президента. Президент повинен займатися корисними справами, а не перерізати червону стрічку школи, на якій були "попилені" бюджетні гроші. Мери міст не повинні робити за бюджетні гроші тематичні заходи зі своїм піаром і своїм "веселим" особою на білбордах. Я вважаю що у "керма" країни повинні стояти українці, і робити все для українців. У той же час це повинні бути розумні, профессіанальний люди, які повинні знати що в будь-який момент зробити, яких можна розбудити о 2 годині ночі і вони вас скажуть відповідь на будь-яке питання щодо їх сфери. вважаю, що уряд повинен зробити все можливе що б люди хотіли залишитися і хотіли повернутися в свою країну, знаючи, що тут їм буде краще, безпечніше і комфортніше.

А тепер трохи про Гострі Питаня:

 • Право на вогнепальну зброю 
  В даній темі я більше дотримуюся варіанти легалізації, так як на простому прикладі, якщо людина хоче купити нелегально зброю у нас в країні, вона це зробить. Якщо вона захоче мене пограбувати - вона це зробить. А так, я буду мати можливість захистити себе легальним спообом не чекаючи приїзду поліції. Я не хочу щоб поліція розслідувала справу з вбивством, але я не хочу бути вбитим і я буду мати право захистити себе, своє майно, рідних або близьких з більш високою часткою ймовірності на успіх.
 • Легалізація легких наркотиків
  Вважаю не секрет що я можу прямо зараз вийти на вулицю, подивитися на паркан, побачити там телеграм і купити собі все що побажаю. Правоохоронні органи або "кришують" такі магазини, або вони не можуть контролювати це. Так, вони іноді закривають нарколабораторії, вони знищують теплиці, але, це все тимчасово, потім з'являється ще і ще. Проблема ще і в тому що у нас люди мають поняття про це, у них немає "стоп крана", і вживати для "душі" деякі не зможуть зупинитися, а стануть залежні від цього, тому в даній темі я до сих пір не можу дати остаточної думки, але впевнений в одному, це потрібно або легалезіровать, або посилити покарання за продаж, зберігання
 • Реформа освіти
  Підтримую реформу освіти, свого часу навчався в школі, в коледжі і зараз в університеті, я вважаю що вся програма повинна бути перероблена повністю, так як не бачу сенсу в предметах, які не відповідають моїй спеціальності / напрямку, які банально забирають моє вільний час
   
 • Спортивні школи
  Ситуація зі спортивними школами в Україні вкрай погана.
  Починаючи з футболу.
  Тренування на полях які складаються з дрібного щебеню або ж звичайної землі не приведе ні до чого корисного, на особистому досвіді знаю що ймовірність отримати травму збільшується в рази, і будь то звичайне падіння. На таких полях часто залишаються гострі предмети, починаючи з розбитого скла, закінчуючи недобросовісними власниками собак які вигулюють там собак.
  Рішення проблеми
  Побудова нових футбольних полів зі штучним покриттям для кажод ДЮСШ яке спеціалізується на футболі. Або закріплення декількох ДЮСШ за одним полем і проведення тренувань за графіком.
  Секції єдиноборств
  Більшість приміщень для даних видів спорту знаходяться в поганому стані, дах тече, погана якість підлоги, стіни з яких падає штукатурка цим мене вже не здивуєш. Наші спортсмени кращі в боксі та інших галузях, ми повинні тренувати їх у відповідних приміщеннях з відповідним обладнанням
  Рішення проблеми
  Побудова або ремонт існуючих залів, закупівля обладнання. Переміщення спортивних шкіл та аматорських секцій в дані приміщення і проводити тренування по черзі або за графіком
  Що стосується міжнародних турнірів
  Більшість команд їздить на міжнародні турніри за свої кошти, і не завжди у кращих команд вистачає коштів для поїздки.
  Що я пропоную:
  Декілька разів на рік робити обласний турнір з футболу / єдиноборств / гімнастики тощо. Переможці турніру їдуть за бюджетні гроші представляти своє місто в міжнародних змагання.

 

Федір Заболотний
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: