Людмила Філюк
Україні потрібен не новий курс, а повністю нова влада!

Про мене

Студентка 2 курсу міжнародних відносин у Києво-Могилянській академії, волонтерка, активістка. Беру активну участь у студентському житті і самоврядуванні ( Асоціація студентів-політологів, Команда Бадді, Команда Бадді для міжнародних студентів)

Політична програма

  • Декриміналізація легких наркотиків

Розглянемо приклад Португалії, де наркозалежні складали 1% усього населення. Після того як звичні для нас методи боротьби із наркозалежністю (засудження, примусове лікування, різні види покарання) довели свою недієвість, влада вирішила діяти інакше. 1 крок - легалізація, 2 крок  - соціалізація. Гроші, які до цього витрачались на заходи ізоляції наркозалежних від суспільства, їх примусове лікування і покарання за порушення закону про вживання наркотичних речовин, розпочали витрачати на спеціальну психотерапію, на соціалізацію наркозалежних і їх залучення у суспільне життя, на реалізацію таких людей після реабілітації. Рівень наркозалежності у Португалії значно знизився. 

  • Легалізація секс-послуг

Нова влада має бути чесною. Тож будьмо відвертими: проституція є, була і буде. Це звичайна сфера послуг, і її узаконення лиш покращить умови ( з точки зору медицини  і оподадкування). За умови легалізації цієї сфери, звичайно, будуть впроваджені відповідні правила реклами у  ЗМІ (цензура), медичні довідки і страхування працівників і т.д.

  • Націоналізація установ

Закон про націоналізацю приватної власності має багато переваг. Одні із найголовніших -  це підвищення ефективності державної економіки, забезпечення позитивного торгівельного балансу, модернізація, усунення приватних монополій, підвищення рівня життя та ін.

  • Електронна демократія

Я підтримую електронну демократію України, адже так ще більше  людей мають змогу долучитись до державотворення, управління державою і місцевого самоврядування. Такі дії збільшують демократичність нашої країни. 

  • Заборона вогнепальної зброї

 З огляду на сучасну ситуацію на Сході України, кількість сепаратистів  і відповідні настрої у країні, не варто давати право на вогнепальну зброю. Легалізувати вогнепальну зброю можна буде після підвищення рівня безпеки у країні, а її видача буде лише після проходження експертиз, психологічних тестів і т.д.

  • Шляхи вирішення конфлікту на Донбасі

1) Членство у таких організаціях, як НАТО чи ЄС. Якщо Україна буде членом однієї із цих організацій, вони будуть докладати більше зусиль для подолання конфлікту.

2)Об'єднання країн сірої зони - країн, які також не є членами вищезазначених організацій (Молдова, Грузія і т.д) 

3) Договір з США про мир (ще один шлях заручитись іноземною допомогою)

4) Глобальні угоди і домовленості ( будь-які міжнародні угоди корисні, адже якщо інші економічно-сильні країни будуть інвестувати в Україну свій капітал, будувати свої компанії, вони будуть прагнути безпеки для своїх інвестицій і стануть "адвокатами" України)

Людмила Філюк
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: