Тетяна Назарук
І навіть не смійте піддаватись сумніву, що Ми не зможемо!

Про мене

Я звичайна 20-річна українка, котра нарівні з іншими громадянами своєї держави відчуває на собі відбиття більшості її проблем, однак я гордо заявляю "Я пишаюся своєю Україною!" Корупція, безвідповідальність, низький рівень та якість життя, недовіра до влади та навіть до самих себе жорсткого підривають дух нашої нації, віру у краще майбутнє. Труднощі лякають людей, однак не МЕНЕ. Так, я студентка 3-го курсу найкращого українського ВНЗ - ХНУ ім. В. Н. Каразіна, де вивчаю міжнародну економіку та ламаю більшість своїх стереотипів щодо неефективності або неможливості досягти успіху в своїй країні та для своєї країни. Беру активну участь в діяльності двох громадських організацій, витрачаючи на це досить часу. Я не боюсь фейлів, бо знаю, що вони роблять мене лише сильнішою, загартовують мій характер та дух. Майже кожного дня роблю собі виклик, щоб не боятися, не мовчати, не піддаватись тій гнилій системі, яка прожирає наше суспільство, а боротися і пам'ятати, заради чого або кого боротися... Боротися заради Вас, мої любі українці!

Політична програма

Найвищою суспільною метою є розбудова сильної, міцної, незалежної, політично та економічно високорозвиненої країни.

Для сворення успішного майбутнього українського народу необхідно:

 1. Зсилатися на історію минувшини, чітко розуміти, яка політика, які дії призвели до такої ситуації сьогодення та максимально намагатися не повторювати тих помилок;
 2. Знищити розповсюджену думку про те, що виною всьому є бездієва та прокорумпована влада. Поглянте на себе! Ви і самі готові піддатися корупційним спокусам навіть в тих випадках, коли цю систему можна обійти;
 3. Починати з себе! Нективність влади пояснюєтья також і Вашою нективністю! Вами маніпулюють, бо Ви дозволяєте це робити.

Через посилення глобалізаційних процесів, Україна постала перед питанням євроінтеграції та дизінтеграції від корисливих ідей "нашого сусіда" . В такому випадку слід пам'ятати, що сила та першість інших - це наша слабкість. Тож гра на міжнародній арені необхідна! 

Однак треба й мати чим грати. Для цього ми повинні:

 1. Побороти корупцію як на державному, так і місцевому рівні, щоб викоренити недовіру населення до владних структур та переконати українців в перспективності не лише проживання в Україні, націленій на подальший успіх, а й справедливих та рівних для всіх можливостей для своєї ж реалізації, подальшого особистісного розвитку.
 2. Добитися якісної реалізації прогресивних для української економіки реформ.
 3. Подолати недоліки податкової системи, що зменшить кількість підприємств, що ухиляються від сплати податків, знаходяться "в тіні", адже не витримують високого рівня оподаткування.
 4. Збільшити видатки бюджетних коштів на розвиток медицини, освіти, культури, спорту, що стане ще одним кроком до підвищення рівня рівня та якості життя українців.
 5. Залучити іноземні інвестиції в розвиток науково-технічного прогресу задля оновлення матеріально-технічної бази українських підприємств, що послугує підвищенню якості української продукції, що є запорукою посилення конкурентних переваг на національному та світовому ринку товарів та послуг.
 6. Розширити та вдосконалити систему діяльності профспілок та служб працевлаштування для збільщення кількості робочих місць та підвищення рівня зайнятості серед населення, покращення умов праці на робочих місцях.
 7. Підвищити рівень активності серед громадян задля їхнього залучення до життя країни та розуміння важливості своєї участі в цьому.Цьому повпливають розширення мережі громадських організацій, націлених на підвищення громадської свідомості серед населення.
 8. Забезпечити державною підтримкою національного виробника при виході на міжнародний товарний та фінансовий ринок, щоб витримати жорстку конкуренцію.
 9. Розширити канал надання робочих місць випускникам українських вишів для зменшення обсягів молодіжної міграції, а точніше "відпливу мізків".
 10. Залучати молодь до розробки різноманітних проектів та надавати можливості для їх реалізації.

Хочу, щоб Ви розуміли, що це великий та складний труд, він неможливий без Вашої участі. Україна не доб'ється високих показників через 2-3 роки успішних зрушень. Це той тернистий шлях, на якому потрібно боротися кожного дня, не оглядаючись назад. А поки ми ще стоємо на ногах -  ми ще не готові здаватися.

Тож давайте бути тіїє сильною та єдною нацією в боротьбі за відвучну Україну, святу, могутню та соборну!

Слава Україні!

 

Тетяна Назарук
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: