Юлія Курочкіна
Твій голос важливіший за занепадаючу систему!

Про мене

Студентка ХНУ ім.В.Н.Каразіна за напрямом політологія, а також НЮУ ім.Ярослава Мудрого, де вивчаю міжнародне право. Маю досвід стажування та роботи в 2 аналітичних центрах. Авторка близько 20 наукових публікацій. Впродовж 2 років активної громадської діяльності відвідала більше 70 заходів, форумів, проектів, круглих столів та конференцій, в тому числі за кордоном. З липня 2017 є координатором "Українських Студентів за Свободу" та секретарем Харківського осередку. Зацікавлена темою реформування вищої освіти та судової системи України.

Політична програма

Основний наголос у реформуванні країни, як на мене, необхідно зробити на системі освіти. Особливо слабкою ланкою наразі є система вищої освіти.

Ми можемо скільки завгодно замилювати собі очі "значними" позиціями деяких українських закладів вищої освіти у міжнародних рейтингах. Але насправді 500-700 місце досягається нашими вишами переважно завдяки великій кількості іноземних студентів, а не показнику цитування чи, наприклад, конкурентноспроможності ЗВО на світовому ринку. 

Тож, я пропоную такі зміни:

  • Зменшити кількість студентів, що отримують державні стипендії,спочатку до 15% від загальної кількості студентів, а після успішної реалізації усіх наступних пунктів, повністю прибрати держ.фінансування стипендій. Стипендія повинна спонукати до навчання та демонстрації успішних результатів, а не надаватися більшості студентів як належне без значних досягнень. 
  • Поступове зменшення кількості бюджетних місць.  Реалізація програми "гроші йдуть за абітуріентом" повинна проходити більш ефективно. Шанс на вступ до ЗВО мають лише студенти з найкращими результатами. 
  • Задля формування українського вишу як престижного закладу освіти, необхідно провести також повне реформування професійної освіти (коледжів). Рівень освіти, отриманий в коледжі або в школі повинен бути значно вищим, аніж є зараз.
  • В якості альтернативи державному забезпеченню стипендій та бюджетних місць необхідно надавати можливість студентам навчання за рахунок грантів. Це можуть бути приватні гранти, гранти фондів, організацій. Студент має бути зацікавленим в успішному навчанні, спортивних, громадських або наукових досягненнях. Підтримуватися таким чином повинна дійсно талановита молодь країни.

 

Досягнувши поставлених цілей, я впевнена, ми зможемо виховати принципово інше покоління українців, які допоможуть нам на шляху реформування та зміцнення нашої держави!

Юлія Курочкіна
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: