Владислав Нечуйвітер
Відповідальність. Рішучість. Успіх.

Про мене

Народився в м. Черкаси. Навчаюсь на магістратурі. Працюю вчителем предметів історії та Захисту Вітчизни, а також на посаді педагога-організатора в одній з типових столичних шкіл. Займаюсь волонтерством. Керую військово-виховною організаціїєю "Молода Січ". Член Молодого Народного Руху (в квітні 2017 року обраний заступником голови Черкаського осередку ВГО "МНР").

Політична програма

Я звичайний вчитель, який за відносно невеликий період роботи не полишив свого покликання під тиском соціально-економічних труднощів, бюрократичного свавілля, професіональних недоліків. Я прийшов в школу з конкретною метою — навчити помилкам минулого і виховати так, щоб не повторювати ці помилки в теперішньому. 

Зараз я йду в політику. Я не обіцяю своїм виборцям почути їх, не пропоную жити по-новому, не маю ніяких нових курсів. Надаю перевагу в своїх діях досвіду минулих поколінь і реалізації можливостей для майбутніх. Я готовий взяти на себе відповідальність за свою політичну діяльність і саме тому пропоную вам свою програму.

Бізнес, економіка

1. Підтримка малого і середнього бізнесу (зменшення % ставки податку на прибуток та введення податкової амністії для підприємств малого та середнього бізнесу).

2. Антикорупційна перевірка великих компаній і їх власників на рахунок незаконного збагачення, збільшення капіталів та нецільового використання державних коштів;

Населення, сім'я

3. Підтримка політики міцної багатодітної сім'ї (заборона абортів, сім'ям безпроцентні кредити на придбання житла, надання позик особам, що укладають шлюб, та скорочення цієї позики на 25% за народження кожної дитини).

Освіта, соціальний захист

4. Збільшення субвенцій в освіту (збільшення виплат по стипендіям, грандам), оплата здобуття освіти українським студентам у закордонних ВНЗ з умовою укладення угоди про повернення на роботу до України, збільшення зарплат педагогічним та науково-педагогічним працівникам, співпраця великих підприємств з закладами науки та освіти на рахунок залучення осіб-здобувачів освіти до ринку праці.  

Зброя, оборона, відповідальність.

5. Легалізація вільного володіння, придбання, зберігання вогнепальної зброї.

6. Звільнення від військової служби молодих спеціалістів, що задіяні в оборонній промисловості, збільшення видатків на оборону, співпраця з НАТО, Балто-Чорноморська інтеграція.

7. Повернення смертної кари за особливо тяжкі злочини та корупцію.

 

Владислав Нечуйвітер
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: