Владислав Чижик
Один в полі воїн

Про мене

Я молодий прихильник Швейцарського федералізму та українського анархизму, віком 22 роки. Маю диплом бакалавра з правознавства (КНЕУ ім.В.Гетьмана), зараз навчаюсь на магістратурі в ЧНУ ім.Б.Хмельницького на спеціальності медична психологія. Я є головою відділу з питань міжнародних зв'язків Молодіжної Ради Черкас. Також, я випускник EU Study Days, учасник навчальної поїздки у Вільнюс, де відвідував різні міністерства, посольства, офіс єврокомісії, різні організації. Крім того, проходив інтернатуру в Philip Morris Ukraine. Активний, цілеспрямований, впевнений і компетентний в галузях, які представляю.

Політична програма

За часи незалежності народу України довелось подолати безліч труднощів та випробувань. Будучи дуже молодою нацією, яка знаходиться на етапі встановлення своєї самобутності та повноцінної самоідентифікації  зі зміною вектора розвитку на проєвропейський, нам вдалось, не зважаючи на внутрішні та зовнішні , крок за кроком, дещо втрачаючи і дещо набуваючи, змінювати себе та творити історію. Тому, щоб долучитись до закріплення на фундаментальній основі нових принципів та засад в тих сферах, в яких я вважаю себе компетентним, я і висуваю свою кандидатуру.

Моя програма складається з таких ключових напрямків :

1.  Хочеш змінити світ – зміни хоча б себе. Це означає запровадження та стимулювання культу особистої власності, пріоритет індивідуальності над суспільним.

2.  Підвищення рівня науки, освіти та спорту. Наука потребує повної реформації та реструктуризації, освітні реформи були провальними, в закладах освіти панує безлад та розруха, спорт потребує в спонсоруванню.

3.  Розширення меж демократії, закріплення імперативних мандатів. Кожен посадовець повинен нести особисту відповідальність перед виборцями,

4.  Звуження державних монополій, стимулювання вільних ринків та підприємництва в регіонах. Надання переваги малому та середньому бізнесу, позбавлення його податкового тягаря. 

5.  Розширення міжнародного співробітництва, підвищення авторитету України на міжнародній арені і трансформація позиції України в самостійну та незалежну, яка на партнерських, а не "потребуючих", засадах здатна повноцінно вести справи з іншими міжнародними суб’єктами  

 

Владислав Чижик
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:03.11.2018
Соціальні мережі: