Олексій Коновалов
Суспільний добробут - результат праці кожного над собою

Про мене

Громадський активіст , спортсмен , волонтер , студент . Отримую вищу юридичну освіту у Національному університеті імені Ярослава Мудрого . Реалізую свої амбіції у громадській організації " Наша Справа " та політичному крилі " Громадська думка молоді " . Маю на меті розбудову української державності до рівня світового еталону .

Політична програма

Обов’язком кожної посадової особи у сферах діяльності як законодавчої так і виконавчої влади є сприяння розвитку держави та інтересам народної більшості . Без винятку всі люди, які причетні до творення суспільного ладу в країні , повинні керуватись баченням громадян щодо того , якою повинна бути їх держава . Обранці народу та посадовці повинні вирішувати найбільш важливі проблеми населення . За даними різних опитувань , в Україні більшість громадян (51,3%) стурбована війною на Сході України , 37% стривожені соціально-економічними проблемами , 22,9% - корупцією . У своїй Програмі я першочергово пропоную звернути увагу саме на ці питання .

1.Війна на Сході України

Згідно з  інформацією Світового банка рівень бідності в Україні станом на 2018 рік досяг 25% - тобто у кожної четвертої людини відсутні необхідні матеріальні засоби для того, щоб проводити «нормальне» (відповідно до норм , які прийняті суспільством) життя . У цій ситуації витрачати сотні мільярдів гривень щорічно на ведення бойових дій , що не підіймає рівень життя населення , розвитку освіти , науки , культури і спорту є недоцільним .

Знайти шлях встановлення миру , закінчення вбивства наших громадян на Сході –        перше завдання  .

2.Соціально-економічні проблеми

Наразі питання , пенсій , інфляції та вартості товарів і послуг в Україні стоїть дуже гостро . Основним чинником високих цін є те, що сільським господарством займаються агрохолдинги, які дотуються державою, а при цьому малий і середній бізнес не розвивається . В свою чергу за збільшенням цін зростає й інфляція . Важливе місце тут також посідає тіньовий ринок , який займає 45% ВВП . Функціонування неконтрольованої торгівлі в таких масштабах  лишає значної підтримки економіку держави . Як наслідок , бюджету не вистачає на пенсії, субсидії , зарплати вчителям , лікарям , комунальним працівникам .

Зменшити дотації крупним підприємствам , створити сприятливі умови для розвитку середнього та малого бізнесу , взяти під контроль тіньовий сектор .

3.Корупція  

Дослідження антикорупційної організаціїTransparency international у 2017 році показало , що Україна – найкорумпованіша країна Європи . Причинами цього суспільного явища є низька заробітна плата , бюрократизм та  низький рівень довіри до органів правоохорони , правозастосування .

Створити нові моделі для економічного зростання країни , демократизувати представницькі органи , збільшити вимоги до осіб , які приймаються на державну службу.

Олексій Коновалов
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:04.11.2018
Соціальні мережі: