Таміла Поліщук
Ми не будемо "новими". МИ БУДЕМО СУЧАСНИМИ!

Про мене

Вітаю, Моє ім'я - Таміла, мені 18, я студентка 3-го курсу , за спеціальностю фінанси, банківська справа та страхування Інститу банківських технологій та бізнесу Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи». Я хочу, щоб мої діти жили на цій землі, тому намагаюся змінити нашу країну на краще. Я вірю в потенціал нашої держави і знаю,що разом - ми сильні та непереможні! В мене багато ідей, мені потрібна тільки ваша підтримка.

Політична програма

Мета політичної програми :

Повністю незалежна країна,яка є привабливим обєктом для внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Країна високих стандартів у всіх сферах діяльності. Країна можливостей і щасливих людей.

Головна ціль політичної програми : 

Подолання труднощів ,повязаних з розвитком України, що, насамперед, передбачає усунення головних її проблем,таких як :

  1. Відсутність модернізації
  2. Корупція;
  3. Масова міграція;
  4. Перешкоди, повязані з приватизацією державного майна;
  5. Тіньова економіка.

Завдання 1 " Жива енергетика":

Перше завдання - це модернізація енергетичної сфери.

Оскільки потенціал нашої країни,та й світу вцілілому не є безкінечним, Ми маємо перейти на альтернативні джерела енергії. Цей крок дасть нам змогу відмовитися від величезних затрат на паливо, і в майбутній перспективі зменшити борг країни по данній статті витрат. Одним із варіантів застосування альтернативних джерел є створення сучасних сміттєперепобних заводів, які позбавлять країну від сміння,натомість дадуть нові матеріали, електроенергію та чисте повітря. 

Завдання 2 " Скажемо "НІ" корупції" :

Корупція - це стоп-кран у розвитку країни,тому боротися ми з нею будемо самим радикальними методами.

Завдання 3 "Приватизація державного майна": 

 Більшість державних підприємств наразі не є прибутковими, тобто є тягарем для бюджету країни. Я важаю,що можливість приватизувати державне майно має бути доступна кожному, хто зможе вивести підприємство зі стану збитковості в стан рентабельності. Цей крок дасть нам збільшення доходів держави без підвищення ставок податків та зборів.

Завдання 4 "Прозора економіка":

Тіньова економіка - це стіна для інвесторів,зробивши нашу економіку прозорою,ми  станемо привабливим об'єктом для інвестицій.

Завдання 5 "Волю науковим відкриттям" :

Модернізація наукової сфери. Насамперед, це стимулювання створення наукових інститутів з сучасним обладнанням, що збільшить кількість наукових відкриттів, а також збереже талановитих кадрів всередині країні,а не за її межами.

Завдання 6 " Здоровя в наших руках"

Нині постає гостра неохідність в кваліфікованих кадрах, сучасному обладнанні, довірі до працівників медичних структур. Ми обладнаємо державні лікарні сучасним обладнанням, забеспечемо кваліфікованими спеціалістами, які будуть стажуватися у ніжнарожних  "гуру" медицини.Ми зробимо здоровя доступним кожному!

 

Попереду ще багато змін! 

Таміла Поліщук
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:04.11.2018