Марко Загартовський
Свобода, свідомість, служіння

Про мене

Навчаюсь на першому курсі програми комп'ютерних наук Українського Католицького Університету. Попри технічний напрямок освіти, володію грунтовними знаннями в галузях політології ,економіки та філософії.

Політична програма

В основі моєї програми лежать лібертаріанські політичні ідеї. В чому вони полягають? Головною моєю ціллю в конгресі буде розширення прав і свобод особистості, а також обмеження контролю з боку держави. Основою таких змін буде зміна засадничих прав людини: права на свободу особистості, приватну власність, життя і приватне життя.

Також важливим елементом моєї програми є скасування соціальної підтримки від держави і перерозподіл надходжень від податків. Напротивагу соціалістичним слоганам, я не пропоную рівності, а пропоную, що кожен буде рівний у своїх можливостях і буде цінуватися суспільством. Для того, щоб інтегрувати людей в цей новий світ, ми мусимо значно покращити нашу освіту і підвищувати моральну свідомість суспільства. Адже, як сказано в моєму слогані, вільна людина має мати високий рівень свідомості і моралі, а отже служити на користь суспільства.

Щоб підсумувати, основні сфери моєї діяльності будуть: покращення освіти, судова система, обмеження впливу держави на економіку, скорочення бюрократичного апарату, скасування соціальних пільг та захист прав і свобод громадян.

Марко Загартовський
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:29.10.2018
Соціальні мережі: