Валерія Дідик
Розумна влада - запорука сильної держави для вільних людей.

Про мене

Вітаю. Я є студенткою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, активною громадською діячкою і почесною членкинею громадської організації "Наша справа" у місті Харків. У вільний час фотографую людей і міста для людей, займаюся програмуванням з дітьми і займаюся кроссфітом - адже твоє тіло має бути насичене не лише внутрішньою освіченістю. Уся моя діяльність наразі спрямована на роботу з підвищенням рівня освіченості населення у правовій і політичній сферах. Основним моїм меседжом є те, що демократія у суспільстві не забезпечуватиме реалізацію прав людини, для цього ще потрібно справедливість рішень і усвідомлення єдності нашої нації - певним чином зміна менталітету на досягнення і просування спільних суспільно-корисних цілей. Останнім часом все більше цікавлюся роботою у державному апараті України - у червні цього року брала участь у курсі стажування в органах державної влади "Державотворець", стажувалася у Міністерстві культури України і долучалася до роботи над розробкою закону про державну мову і стратегію розвитку державної мовної політики в Україні. У січні-лютому планую стажування у НАБУ. І основне: не планую зупинятися і своєю працею покращувати нашу Україну.

Політична програма

Моя програма базується на раціональному і ефективному забезпеченню релізації прав і свобод людини
Але це відбуватиметься при безпосередній підримці органів і представників державної влади - адже саме вони обрані народом України для забезпечення якісного і безпечного життя.
 

Важливим є впровадження електронної демократії, підвищення рівня прозорості і доступність громадян до результатів роботи державної влади. Державна влада і її представники в свою чергу мають показувати якісну роботу, безпосереднє впровадження своїх обіцянок вживу і ефективність впроваджених рішень на власному прикладі. 
 

Ідейність та особиста відповідальність кожного громадянина відіграє не менш важливу роль при забезпеченні безпечного життя і реалізації демократії від найменшого рівня - людини, до найвищої - держави. Першочергово, це рівень освіченості, а вона досягається безпосередньо залученістю людини до роботи держави. Високий рівень освіченості, вже доведено, сприяє більш комфортоному життю громадян цієї держави, тому реформа освіти і впровадження неформальної освіти на державному рівнівідіграє роль підґрунтя формування сильної держави.

Щодо легалізації легких наркотиків та права на носіння зброї, то ми виступаємо за легалізацію і проти права на зброю для кожного громадянина. Це пояснюється менталітетом, історичними витоками і свідомістю суспільства. Якщо до першого українське суспільство по факту готове, то друге наразі абсолютно неможливе.

 

Наша програма також включає боротьбу з дискримінацією та її проявами у різних сферах, підвищення рівня соціальної захищеності громадян та активне включення молоді у розбудову України. 
Спільними силами влада і громадяни досягнемо якісного життя!

Валерія Дідик
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:04.11.2018
Соціальні мережі: