Євген Голинський
Плати талантом!

Про мене

Народився в м. Маріуполь, Донецька область. Проживаю в Києві. Координатор Юридичної клініки "De Jure" ННІ № 3 НАВС. Студент ІІ курсу юридичного факультету Національної академії внутрішніх справ. Займаюся активною громадською діяльністю. Був активістом політичної сили, стажувався у Верховній Раді України (Комітет з питань запобігання і протидії корупції), а також в Міністерстві інфраструктури України (Управління запобігання корпуції, відділ внутрішніх розслідувань та державного фінансового моніторингу). Курси, участь в проектах: 2016 рік - Школа помічника народного депутата України 2018 рік -"Державотворець. Стажування молоді в органах державної влади та місцевого самоврядування"

Політична програма

1. Уніфікація приватних та державних закладів освіти

Станом на сьогодні держава продовжує бути практично абсолютним монополістом на ринку надання освітніх послуг. За умови, що Україна крокує до євроатлантичного майбутнього та плекає демократію, як основу добробуту та успіху нашої країни - держава не мусить встановлювати монополію на освіту. Світова практика показує, що приватні навчальні заклади є не менш успішними. Також варто зазначити, що в багатьох високорозвинутих країнах абітурієнти взагалі не ставлять на перший план такий чинник як тип власності, в Україні все зовісм навпаки. Акредитація державою приватних освітніх закладів створює конкуретні та рівні умови на цьому ринку, більше того, це сприятиме зацікавленню  вітчизняною системою освіти інозмемними науковцями, що відкриває Україну для світу по-новому.

2. Суттєве скорочення кількості державних підприємств

За різними оцінками сьогодні в Україні близько 3500 різноманітних державних підприємств. Переважна їх більшість є повністю збитковими. Це число просто вражає. Ще більше вражає той факт, що їх утримання здійснюється платниками податків, і це обходиться дуже не дешево. То чи не доцільніше було би продати ці підприємства заможним підприємцям, здатним перетворити ці застарілі та збиткові установи на прибуткові та успішні? Крім того, традиційно державні підприємства України є одним з головних джерел корупції на всіх щаблях. Маючи вільний доступ до активів підприємств, можнавладці м'яко кажучи "зловживають повноваженнями". Який вихід? Все абсолютно очевидно - залишити в державній власноті лише підприємства суто стратегічного значення. 

3. Створення спеціальних державних фондів цільового призначення для фінансування української освіти та культури від діаспор 

Поважна строка в бюджеті має належати українській освіті та питанням культури. ЦІ фонди мають в повній мірі забезпечувати всю освітню мережу України. Їх джерелом може бути донорство, благодійні внески, а також фінансова допомога від найбільших українських діаспор. Так, діаспори мають переживати за вітчизняну освіту та дбати про зростання інтелектуальної еліти нації. Принципово, щоби основним джерелом фінансування цих фондів були не лише платники податків. 

4. Запровадження системи електронного урядування в усіх органах публічної адміністрації та державної влади, включно з виборчим процесом 

В той час, коли США вже тривалий час практикує елктронну систему голосування - в Україні люди цілими днями сидять у виборчих комісіях, в ручну підраховуючи голоси виборців. Виборча система України вимагає тотальних змін. Введеня електронного голосування дозволить значною мірою знизити корупційні ризики. Звісно нависне інша проблема - хакерські атаки, але напевно більшої шкоди завдає суспільству "вирішення справ" ніж тимчасові технічні проблеми. Колись має настати природній кінцець гречкосіям та "доброчесним" членам виборчих комісій. А щодо е - урядування в органах публічної адміністрації та державної влади, все дуже просто - треба втікати від пострадянського бюрократизму та живих черг, перекладання паперів, біганини по кабінетах. Електронні системи спрощують життя громадян, унеможливлюють корупцію, вони покликані зробити державні відомства транспарентними та відкритими для суспільства. Те саме стосується й документообігу. 

5. Вільний обіг валют 

Міжбанк, обімнники, курс НБУ - все це постійно перебуває в головах українських підприємців. Навіщо робити непотрібні валютні операціії якщо можна розраховуватись взагалі будь - якою валютою? Якщо в Україні свободно ходитиме будь - яка валюта це надзвичайно позитивно відіб'ється на бізнес середовищі. Якщо контрагенту, партнеру, інвестору зручніше розраховуватися в його валюті - нехай. Це не може становити пробелми, якщо ми хочемо стати найбагатшою країною світу. Україна зі своєю мультивалютною політикою відкриється світу як рай для інвестицій та комфортного життя.   

6. Зміна податкової політики 

Жахливі податки та мита мають бути поступово зняті з українського народу як непотрібний тягар. Йдеться про зміну їх кількості та ставці. Напевно розумним було би скоротити їх кількість втричі та замінити суттєвими податками з адевкатною ставкою. Необіхдно зняти драконовське оподаткування малого бізнесу і взагалі створити низку податкових привілеїв для підприємницького класу, адже він має становити економіку країни.     

 

Євген Голинський
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:04.11.2018
Соціальні мережі: