Єрмоленко Дмитро
Спостерігаючи, ми вже впливаємо на цей світ. Тепер уявіть, як сильно його можно змінити, якщо просто почати діяти.

Про мене

Зараз навчаюся на магістратурі ХНЕУ за Франко-Українською программою подвійного диплома. Спеціальність: "Бізнес-Інформатика". Володію українською, російською, англійскьою та французькою мовами. Вважаю, що успіх людини - її безпосередній обов'язок, а успіх ідеї- безпосередній обов'язок кожного з її прихильників.

Політична програма

Перш за все, хочу сказати, що подібного роду заходи є дійсно необхідними для нашої країни. Інтелектуальний та особистісний розвиток молоді повинен бути в пріорітеті у будь-якої розвинутої європейської держави. Тому хочу подякувати усім організаторам та учасникам за проявлену ініціативу.

Перейдемо до справи. Я, як кандидат до конгресу, маю безліч ідей та реформ, що, на мою думку, можуть сприяти розвитку та поліпшенню умов життя у нашій країні. Але, оскільки перелік тем буде обмежений, висловлю свою думку стосовно кожної з них:

 • Легалізація легких наркотиків.

Міжнародні тенденції та досвід країн, які вже прийняли рішення не лише декриміналізації, а й повної легалізації легких наркотиків виступають найкращим аргументом у цьому питанні.

Так, дійсно, ця тема доволі актуальна та має багато протиріч. У нашому суспільстві люди по різному відносяться до вживання легких наркотиків. Можемо розглянути деякі розповсюджені твердження:

 1. Марихуанна є "наркотиком підскоку". Усі люди, що зараз вживають більш важкі наркотики, починали свій шлях з марихуани та інших легких наркотиків. Це доволі розповсюджена підміна понять, адже усі ці люди, що начебто починали свій "шлях" з марихуани, почали його ще раніше, коли спробували алкоголь або тютюн, які у нашій державі є абсолютно легальними.
 2. Легалізація легких наркотиків сприятиме економічному під'йому. Так, це дійсно можливо, адже якщо зробити ці товари акцизними - бюджет країни буде поповнюватись з нового джерела. Також не слід виключати прибутки з туризму, який викличе легалізація.
 3. Зверніть увагу на статистичні дані, про те, як легалізація легких наркотиків впливає на рівень криміналу. Досвід США та Амстердаму - безсуперечні факти у копілку плюсів легалізації.

 

 • Право на вогнепальну зброю.

На перший погляд, може здаватись, що наявність у вас вогнепальної зброї може підвищити рівень вашої безпеки. Але давайте відповімо на деякі конкретні питання.

 1. Як вплине на вашу безпеку наявність легальної зброї у вашого нападника? 
 2. Наскільки часто середньостатистична людина потрапляє у ситуації, коли їй необхідна допомога особистої вогнепальної зброї?
 3. Як саме вплине кількість легальної зброї на кількість нелегальної?

Зараз, при необхідності у самозахисті, кожен громадянин України може мати безліч інших засобів. Від шокерів до перцевих балонів та навіть пневматичних пістолетів. Я вважаю, що право на вогнепальну зброю лише збільшить кількість летальних наслідків.

 

 • Приватизація державних підприємств.

На мій погляд, попередній гіркий досвід дев'яностих років, коли велика частина державних підприємств опинилася в руках олігархату, повинен поставити крапку у цьому питанні. Неспроможність контролювати та підтримувати у належному економічному стані державні підприємства - є лише доказом того, що влада обирає неправильний економічно-політичний курс. Приватизація - це не вихід у цьому питанні.

 

 • Реформа освіти.

За останні декілька років, освіта в Україні постійно реформується. Але давайте поміркуємо, що конкретно змінилось? Нинішня система освіти випускає безліч спеціалістів, які зовсім не актуальні до сучасного ринку праці. Як часто ми можемо побачити людей на робочих місцях, які зовсім не співпадають з їхніми спеціалізаціями у дипломі? І як часто ми бачимо українців з вищою освітою, що працюють за кордоном на роботах, які не потребують освіти взагалі, але оплачуються набагато більше ніж українські з обов'язковою вищою освітою? 

Я вважаю, що необхідно ставити фокус на якість освіти, а не на кількість людей, що можуть їі отримати. 

 

 • Електронна демократія України.

Іновації у сфері інформаційних технологій - це привід додати прозорості у найважливіших аспектах життя демократичного суспільства.Тепер не потрібно бути пророком, щоб зрозуміти: за технологіями майбутнє. Розвиток вітчизняного IT-сектору це дуже перспективна та багатообіцяюча ініциатива. Зараз ми можемо усюди спостерігати технологічні іновації, але чи є це привідом зупинятись?

 

 

Дякую за увагу. Сподіваюсь, ви підтримаєте мою точку зору. В противному випадку - готовий вислухати ваші думки тут: https://t.me/personAbstract

Єрмоленко Дмитро
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:05.11.2018
Соціальні мережі: