Андрій Майчуб
Свобода ! Єдність ! Сила !

Про мене

Почав захоплюватися політикою та міжнародними відносинами як нашої країни, так і інших з 12 років. Наразі навчаюсь у Дніпровському національному університеті на другому курсі відділення політології. Довго обирати спеціальність не довелось, адже політичною діяльністю планую займатись професійно.

Політична програма

Запорука успішної  держави - сильна армія та міцна економіка !

Наразі Україна переживає один з найтяжчих періодів своєї незалежності. Складна внутрішньо та завнішньо політична ситуація: національна валюта не може стабільно існувати, старі заводи не модернізуються та стають збитковими, а то і зовсім закриваються, не вирішений ще конфлікт на Донбасі, який став своєрідною "чорною дірою" у держбюджеті, неефективні реформи, корупція як у верхніх, так і у нижніх щаблях влади, слабка економіка ( Україну було визнано однією з найбідніших країн Європи), і як наслідок цьому - низька платоспроможність населення та шалений відтік працездатних людей закордон та ін. Проте я щиро вірю, що цю ситуацію можна змінити. Мій план дій: 

 1. Здорова економіка – здорове суспільство.Наразі економіка нашої країни знаходиться не в найкращому стані. Проте Україна має величезний потенціал для її розбудови. Що для цього потрібно:
 • Розбудова важкої промисловості ( модернізація старих та будівництво нових фабрик та заводів)
 • Залучення міжнародних інвестицій
 • Націоналізація заводів-гігантів для уникнення появи монополії на ринку
 • Децентралізація економіки.

 

 1. Реформа в системі виборів. Сьогодні українське суспільство знаходиться на перехідному етапі від старої однопартійної системи до нової демократичної. Тому таким ще не досвідченим суспільством легко маніпулювати не найкращим, проте заможним політикам, які розкидаються яскравими гаслами про світле майбутнє. І наша демократія перетворюється поступово в охлокраію. Я пропоную:
 • Вести двопалатну систему парламенту, виборною повинна стати нижня палата представників
 • На всенародних виборах висуваються кандидати до нижньої палати та люди, які будуть представляти інтереси народу на президентських виборах.

 

 1. Надійна судова система - шлях отримання довіри від міжнародних партнерів. Залучення іноземних інвестицій має стати одним з пріоритетних завдань у розбудові економіки. Проте інвестори повинні бути впевненими у безпеці своєї власності та у "завтрашньому дні". Влада повинна розвіяти міф про те, що завжди можуть прийти місцеві олігархи та "віджати" бізнес. Суд повинен стати засобом досягнення српаведливості, а не інструментом встаовлення своєї правди.

 

 1. Безпечна та комфортна країна для життя.
 • Я виступаю за право кожної людини мати вогнепальну зброю. Адже завжди знайдуться люди, які законним чи незаконним шляхом заволоділи зброєю. Тому «право за зброю» поставить людей в рівні умови: перед тим, як вчинити певні дії, намагаючись вплинути на іншу особу, людина матиме цей факт на увазі.
 • У деяких країнах світу наркотично залежні люди вважаються хворими, які потребують лікування,  а не «моральними або соціальними виродками». Такий підхід до вирішення даної соціальної проблеми я вважаю доцільним і повністю підтримую його. Ми повинні посилити боротьбу з контрабандою наркотиків, з розповсюдженням на території України. Легалізувати легкі наркотики лише для хворих з відповідною потребою.

 

 1. Україна - країна бізнесменів. На сьогодні займатися своєю справою у нас в країні доволі невигідно.    
 • Ми маємо суттєво спростити процедуру оформлення власного бізнесу
 • Зниження податків для малих та середніх підприємців.
 • Викорінити бюрократію у процесі оформлення своєї справи 
 • Забезпечити належний правовий захист.

 

 1. Україна -  позаблокова держава. Недавні події показали, що кардинальна зміна вектору міжнародної політики країни може погано вплнути на її стан. Наша країна знаходиться на роздоріжжі двох світів - Сходу та Заходу. Саме тому культура та менталітет українців є особливими. Так чому ми всі прагнемо намалювати на свій прапор новий колір? Чому одна половина прагне залежати від одних, а друга  - від інших ? Для цього потрібно : 
 • Розвивати  ВПК і за рахунок власних ресурсів поповнювати армію
 • Вкладати гроші у розробку власих проектів техніки, озброєння і тд.
 • Налагодити дипломатичні зв'язки як з країнами ЄС, так і з Росією ( неможливо за чинного президента РФ)
 • Чітко визначати межі власних інтересів.

 

Андрій Майчуб
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:05.11.2018
Соціальні мережі: