Віталій Кравцов
Реформи—це зміни на краще

Про мене

Привіт, друзі. Мене звати Віталій. Я студент харківського ВНЗ. Вважаю, що саме від молоді залежить майбутнє країни, та пропоную реформи, які будуть спонукати молодь жити та працювати в Україні, а не імігрувати в інші країни.

Політична програма

Моя програма спрямована на всебічний розвиток нашої держави. Адже сучасне становище потребує рішучих дій та реформ, які допоможуть стати Україні однією з кращих країн для життя в Європі.

Я пропоную такі реформи:

1. Армія майбутнього

Ця реформа допоможе створити повністю контрактну армію. Кожен військовослужбовець буде отримувати достойнє заробітну платню. Також ця реформа передбачає залучення ведучих спеціалістів військової сфери з провідних країн цього напрямку, які дозволять створити конкурентноспроможну армію.

2. Легалізація криптовалют

Повна легалізація криптовалют та підтримка на державному рівні Blockchain-стартапів. Адже саме за цими стартапами є майбутнє.

3. Легалізація легких наркотиків та сексуальних послуг

Це сприятиме підвищенню туризма в нашій країні. Також це сприятиме поповненню державної казни завдяки податкам на ці послуги та зникненню тіньового ринку наркотиків.

4. Сім'я для всіх

Кожна дитина з народження заслуговує на: розвиток, підтримку та турботу батьків. Тому якщо виконуються ці умови, то неважливо хто всиновлює та опікає дітей.

Реформа допоможе раз і назавжди вирішити питання усиновлення дітей з дитячого будинку однополими батьками (шлюбами).

 

 

Віталій Кравцов
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:05.11.2018