Олександр Мандзій
Державу змінюють люди!

Про мене

Я навчаюся на 2 курсі в найкращому університеті України в київському національному університеті ім.Т.Г.Шевченко,на юридичному факультеті.Я щира позитивна цілеспрямована людина.Принципи по життю:порядність, професіоналізм і повага самого до себе Мені цікава тема політики,я маю власне бачення побудови держави і хочу ним поділитися з оточуючими.

Політична програма

Моя програма не буде будуватися на популізмі,який нікому не потрібен.Реальні зміни,які принесуть результат.

       Моя програма поділена на 5 пунктів:

  1. ВИРОБНИЦТВО. Необхідне серйозне реформування важкого виробництва.Питання про приватизацію державних концернів повинно бути зачиненим раз і назавжди.Потрібно надати датації від держави, оскільки важке виробництво- це робочі місця,податки для держави і вихід на міжнародну торгову арену.Легка промисловість має отримати державні пільги для заохочення побудови нових підприємств закритого типу (від виготовленнясировини до створення готового продукту). Сільське господарство залишається одним з найперспективніших питань держави, але потребує виведення на новий рівень, коли держава може самостійно забезпечити себе продуктами харчування.
  2. МЕДИЦИНА.Певні реформи медицини довели її до скрутного становища. Ця галузь потребує комплексного реформування як обладнання, так і системи в цілому. Медицина- це здоров`я громадян. Держава повинна контролювати цей процес, постійно покращуючи стан лікарень всіх рівнів.
  3. ПІДПРИЄМЦІ. Підприємці нічого не винні державі,що чиновникам потрібно засвоїти. Завдання держави - створити бізнесу нормальні умови задля розвитку бізнесу і здорової конкуренції.
  4. ОСВІТА.Громадяни мають право на отримання реальних знань на всіх етапах. Держава повинна проводити політику заохочення навчання в Україні. Кожен громадянин повинен бути професіоналом своєї справи. Фінансування освіти має відбуватися  за рахунок держави.
  5. Кадрові зміни в керівництві держави:судової, законодавчої, виконавчої гілок влади, які повинні проводитися поступово. Перспективна молодь повинна входити в суть справи і приходити з реальними знаннями !

Моя особиста думка з приводу легалізації наркотиків категорично негативна,тут не може бути компромісів.

Стосовно дозволу на володіння та носіння вогнепальної зброї В Україні близько 3-4 тис одиниць не зареєстрованої вогнепальної зброї Потрібно створити законопроект,який регулював би носіння вогнепальої зброї і її використанн.Чіткі параметри оформлення дозволу на вогнепальні пістолети,цю процедуру можна створити подібною на видачу дозволів мисливської зброї наприклад спочатку перевірка психічного,фізичного здоров'я далі дозвіл на покупку згодом реєстрація у відповідних органах.Причому власники вогнепальної зброї повинні проходити медичну комісію кожні 3 роки.

Олександр Мандзій
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:05.11.2018
Соціальні мережі: