Олександр Расказов
Від терен - до зірок!

Про мене

Я, Расказов Олександр, навчаюся в коледжі ВНЗ «КРОК» на III курсі за спеціальністю «комерційна логістика», народився і проживаю в місті Київ. Прихильник поглядів неоконсерваторів, поміркований традиціоналіст. Своє майбутнє пов‘язую з Україною. Захоплююсь скейтбордингом та займаюсь розвитком та поширенням скейт-культури в Україні. Люблю подорожувати і навчатись у мудрих та розумних людей. «Політика — це мистецтво можливостей» - Отто фон Бісмарк

Політична програма

1. Соціальна сфера
Державна підтримка сім'ї та традиційних цінностей, які встановлювались віками. Залучення молоді до процесів керування держави, залучення до участі її у політичному та суспільному житті країни, шляхом розвитку інститутів молодіжних партійних організацій. Заборона пропоганди гомосексуальних відносин, сексуальних збочень, феменізму 3-ї хвилі та людиноненависницьких ідеологій та політичних течій. Легалігалізація маріхуани в медичних цілях. Погіршення покарання за продаж тяжких наркотиків та сегригація в міста-колонії громадян, що їх вживають. Легалізація проституції та порноіндустрії з метою запобігання насиллю.

Право на вільне володіння зброєю, що підтвердили свою психічну врівноваженість, непричестність до екстремістських угруповувань, які загрожують суспільству та державі, та мають відповідну підготовку. Скасування мараторію на смертну кару у рахі скоєння особою особливо тяжких та при рецедиві тяжких злочинів.

2. Скейтбординг

Розвититок та підоримка скейтбордмнгу та скей-культури в Україні. Будівництво нових скейт-парків для молоді. Демаргіналізація скейт-культури в очах українського суспільства.

3. Зовнішня політика України.

Україноцентризм, єкономічний націоналізм та протецкіонизм. Протидія глобалістичним впливам, що загрожують суверенітету держави. Євроскептицизм. 
 Вступ до НАТО. Створення Балто-Черноморської співдружності країн, з Україною у ролі лідера цієії співдружності. Відновлення теріторільної цілісності України. Налагуджування більш тісних зв'язків з країнами-членами ГУАМ.

4. Податкова політика
Введеня єдиного плоского податку для усіх фізичних осіб, що сплачується на пряму громадянами. Усі інщі податки для громадян, що не займаються підприємницькою діяльністю мають бути скасовані. Сума податку не може перевищувати 30% від минулорічного прибутку.

 Копораціям, що експлотують новітні технології, мають бути надані преференції, у разі напрвлення діяльності цих корпорацій на виробництво продукції з високою доданою вартістю.

5. Державний устрій.

Президентська республіка з сильною владою законодавчого органу і єфективним забезпеченням противаг і стримуванням усіх гілок влади. Презизент - очолює уряд, склад якого поосібно виноситься на розгляд та затвердження законодавчого органу. Віце-президент очолює адміністрацію Президента

Олександр Расказов
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:05.11.2018
Соціальні мережі: