Виктор Сидорук
Справедливість є - за неї варто боротися!

Про мене

Студент 2-го курсу Історичного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка. Спеціалізація: Історія Східної та Центральної Європи. Член Соціального департаменту Студентського парламенту Історичного факультету. Волонтер багатьох благодійних заходів зі сторони мого департаменту. Змалку цікавився історією і політикою, слідкував за суспільно-політичним життям нашої країни. У школі брав активну участь у самоврядуванні. Вважаю найважливішими людськими якостями - доброту, чесність та порядність. Своє майбутнє пов’язую виключно з егалітарною та меритократичною Україною, і в агітуванні в цьому інших. Все інше - наслідок попереднього.

Політична програма

Сутність моїх політичних поглядів полягає не в чисельній перевазі прихильників деяких ідей, над прихильниками інших ідей і бездумним натовпом, а саме у щирому прагненні висловити і втілити у життя довгострокові стратегічні інтереси простих людей, які бажають, щоб ніхто не паразитував на їх праці та житті.

Я щиро впевнений, що нам необхідно домогтися такого культурного зростання суспільства, який би забезпечив усім його членам всебічний розвиток їх фізичних і розумових здібностей, щоб члени суспільства мали можливість здобувати освіту, достатню для того, щоб стати активними діячами громадського розвитку, щоб вони могли вільно вибирати професію, а не бути прикутими на все життя, в силу існуючого розподілу праці до будь-якої професії.

Що потрібно для цього зробити?

По-перше, треба втілити серйозні зміни в нинішньому положенні праці. Для цього потрібно - скоротити робочий день до 6-5 годин (теперішній технологічний уклад та досягнення прогресу цілком можуть це забезпечити, якщо не гнатися тільки за прибутком) щоб члени суспільства отримали досить вільного часу, необхідного для отримання всебічної освіти. По-друге, далі, потрібно поліпшувати житлові умови населення та підняти реальну заробітну плату передусім бюджетників та службовців мінімум вдвічі, а то й більше, як шляхом прямого підвищення, так і, особливо, систематичного зниження цін на предмети масового споживання. У нас багата країна і вона зможе цього досягти, якщо буде тільки бажання справжньої соціальної справедливості. 

Моя думка по основним питанням, що вимагає Конгрес:

 • Я категорично проти легалізації марихуани, тому що її вживання - це перший крок до більш важких наркотиків. Концепцію "легких наркотиків" не визнає ні медицина, ані міжнародні закони. Єдина конвенція ООН по наркотичним речовинам забороняє будь-яке застусування цих речовин поза медициною. Статистика показує, що у країнах, які дозволили канабіс - його споживання збільшилося мінімум вдвічіПрепарати з коноплі вражають більше душу, а не тіло. Часто трапляється "канабісний психоз", який не піддається лікуванню. Нарешті, у нас уже легалізований інший наркотик - алкоголь і для інших уже просто немає місця. Нам потрібен здоровий генофонд нації, а не щоб наші люди вимирали

 

 • Я проти права на зброю, тому що в такому разі стрілянини в американських школах і Керчі - може здатися нам квіточками. Легалізація зброї приведе до підвищення агресивності у відносинах між людьми та збільшенню кількості злочинів і убивств, в тому числі побутових вбивств (зараз основною зброєю в побутових вбивствах є ніж). Також зросте вірогідність випадкової загибелі ні в чому невинних людей і, як наслідок, загальне зниження рівня безпеки.

Інші реформи, які я б здійснив, знаходячись при владі зі своєю командою:

 • Відновлення промислового і наукового потенціалу країни. Створення держконцернів у ключових галузях промисловості. Націоналізація найбільших виробничих підприємств та ресурсів. За рахунок цього - великий економічний зріст.

 

 • Розробка та реалізація комплексної програми розвитку агропромислового комплексу. Відтворення великого, заснованого на добровільних кооперативних засадах високорозвиненого сільськогосподарського виробництва.

 

 • Заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення. Відмова від ГМО та інших не натуральних домішок у продукти.

 

 • Прийняття ключових суспільно-політичних рішень, зокрема нової кращої Конституції, шляхом всенародного референдуму.

 

 • Всебічний розвиток системи народного контролю в економіці і політиці, в тому числі, як засобу боротьби з кумівством і корупцією.

 

 • Боротьба з корупцією є ключовим напрямком. Значне посилення відповідальності (у тому числі кримінальної) за корупційні злочини. Моніторинг законодавства з метою ліквідації корупційних "вікон".

 

 • Деолігархізація, в тому числі на законодавчому рівні.

 

 • Введення практики відкликання виборцями депутатів усіх рівнів та суддів, які не виправдали довіри людей. Скасування депутатської недоторканості.

 

 • Введення елементів прямої та цифрової демократії.

 

 • Відмова від боргів МВФ, які затягують нас в ще більшу кабалу.

 

 • Зниження ключової банківської кредитної ставки до 1%.

 

 • Замороження росту комунальних тарифів і їх подальше зниження.

 

 • Гарантія робочих місць для випускників ВНЗ.

 

 • Всебічний розвиток малого та середнього бізнесу та створення комфортного інвестиційного клімату. Забезпечення стабільного курсу гривні.

 

 • Безоплатна та рівна для всіх і, головне, якісна медицина, освіта та соціальне забезпечення.

 

 • Всіляке стимулювання народжуваності, зокрема збільшення в 2 рази виплат при народженні 1-ї дитини й в 4-5 разів - при народженні 2, 3-ї і т.д. дитини.

 

 • Створення ефективної державної системи виховання дітей та юнацтва.

 

 • Розвиток музейної, книгопечатної і кінематографічної справи.

 

 • Наповнення реальним змістом й належне фінансове забезпечення регіонального та місцевого самоврядування.

 

 • Створення в містах і селах сучасної комунікаційної інфраструктури.

 

 • Деофшоризація, а саме повернення за допомогою міжнародних судів в Україну капіталів, які зберігаються в іноземних банках та недопущення незаконного вивезення капіталу за кордон.

 

 • Проведення незалежного зовнішньополітичного курсу, який би відповідав державним інтересам України.

Як це все можна зробити?

Взяти кошти на ті чи інші реформи можна, наприклад, націоналізував важливі для держави підприємства та ресурси, зробивши деолігархізацію в країні і розпочавши масштабну боротьбу з корупцією не на словах, а на ділі. Навіть шляхом репресій (не розстрілів, а лише посадок) по відношенню до найбільших корупціонерів, тому що по-іншому вони просто не розуміють.

Виктор Сидорук
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:06.11.2018
Соціальні мережі: