Ілля Попков
Правова держава- вільне суспільство!

Про мене

Навчаюсь у коледжі НУ ,,ОЮА'' в Одесі. Заінтересований у політиці та історії. Вважаю себе лібертарним консерватором. У політиці орієнтуюсь на право-консервативних діячів, наприклад: Маргарет Тетчер, Рональд Рейган, Дональд Трамп

Політична програма

1) Відмова від державного втручання в економіку, зменшення держ. апарату, широка приватизація. Проведення політики зменшення податків та втілення неоліберальних реформ у економіці.

2) Право на володіння зброєю- як невід'ємне конституційне право громодян.

3) Повний перехід збройних сил на контрактну основу, модернізація оборонної промисловості та курс на вступ у НАТО. Продовження курсу на євроінтеграцію.

4) Боротьба с корупцією. Потрібно позбавити державу корупції, провести антибюрократичні реформи, надати змогу бізнесу розвиватись без тягаря корупції з боку представників влади. 

5) Захист та збереження консервативних цінностей нашого суспільства, традицій українського народу, збереження української нації та її самобутності.

Головна моя ціль- сильна правова держава з вільним суспільством, інереси якого держава буде боронити відмовившись від етатистичного минулого!

 

Ілля Попков
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:06.11.2018
Соціальні мережі: