Олександр Печенкін
Живи як подобаєтся.

Про мене

Я навчаюся на Географічному факультеті КНУ ім. Т. Шевченка за програмою "Регіональний розвиток". Кому як не мені відомо про неспроможність сучасної української державної влади контролювати розвиток країни, через недосконалу систему влади в Україні. Я прагну це змінити, і маю певний досвід на основі якого можу в будь який момент приступити до активних дій для покращення життя в країні.

Політична програма

Всім відомий той факт, що передусім держава представляє і захищає економічну і політичну еліту, оскільки вони підтримують один одного і таким чином будують уряд. Завдяки цьому явищу, олігархи мають прямий контроль над владою в Україні і користуються цим, відстоюючи власні інтереси, знищуючи вільний ринок через державну владу тим самим погіршуючи функціонування держави вцілому. Шкоду отримує також екологічний стан, через "своїх людей" у міністерствах. Зрозуміло що еліта має на меті власне збереження і збагачення, і життя простих людей відходить на задній план. Безпосередню участь у цьому беруть громадяни, оскільки з саме їх коштів функціонує держава. Таким чином, сплачуючи податки, громадяни відстоюють чужі їм інтереси.

Моя політична програма спрямована на зниження податків, змінення системи формування уряду, економічну і політичну свободу кожному українцю, зменшення ролі держави в суспільстві, доступ міжнародних організацій для контролю над екологією, судовою системою,тощо. Також українській громадськості необхідна тотальна розбюракратизація усіх державних установ та закладів, більш ліберальна судова система, виключно контрактна армія, прозора влада.

Втіливши в життя всі ці ідеї ми будемо мати змогу спостерігати за підвищенням рівня життя в країні. Наслідком цих реформ буде прозора влада, більше капіталу залишатимется простим людям, українські компанії отримають справжній вільний ринок, а економічна та екологічна ситуація в країні поліпшится. Коли політика та ринок стануть не суміжними речами, можливо, відкриються двері для вирішення ситуації на сході України.

Олександр Печенкін
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:07.11.2018
Соціальні мережі: