Микола Куцинда

Про мене

Доброго дня! Я навчався у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та в Національній академії прокуратури України. Очолював самоврядування факультету, співорганізовував студентські проекти, був учасником науково-практичних конференцій. Працював у державній системі надання правової допомоги для незахищених верств населення. Пройшов піврічне стажування у Секретаріаті омбудсмена та в українському парламенті. Тому участь у Студентській моделі конгресу буде для мене важливою у здобутті нових знань та досвіду.

Політична програма

1. Я проти легалізації легких наркотиків

У здоровому тілі — здоровий дух і навпаки.  

Люди розцінюють здоров'я як розкіш, особливо ті, які його втрачають... через свої погані звички. Така легалізація зашкодить справжнім інтересам особи - бути здоровим і радіти життю без “допінгів”. Легалізація і вільний доступ до легких наркотиків небезпечна тим, що може привабити і узалежнити людей, в тому числі і дітей.

Погляньмо на це питання з економічної точки зору. Уявіть, що ви власник підприємства. Ви що хочете, щоб ваші працівники, які і так часто виходять перекурити, почали ще й легально вживати легкі наркотики? Після такого “розслаблення” знизиться продуктивність праці і якість виготовленої продукції відповідно. Така “розкіш” вам дорого обійдеться.

Держава має займатись пропагандою здорового способу життя, популяризацією і доступністю спорту.

 

2. Право на вогнепальну зброю

Вважаю, що у соціально-економічній ситуації, яка склалась в Україні, такий дозвіл може призвести до зловживання цим правом і до підвищення рівня злочинності.

Потрібно розробити і прийняти чіткі, але строгі правила отримання,  використання та зберігання інших засобів самозахисту, наприклад таких як газові балончики, електрошокери, пневматична та травматична зброя.

Правила мають передбачати вимоги до осіб, які прагнуть мати право на ці засоби.

 

3. Реформування освіти

Українці є талановитою нацією, яка розробила багато винаходів, але багато з них реалізовані за кордоном.

Щоб зацікавити українських науковців, потрібно створити сприятливі умови для роботи в Україні, а саме - належне фінансування їх діяльності та високу оплату праці.

Інтелектуальна власність повинна бути надійно захищена державою.

Освіта покликана підготувати осіб до викликів сьогодення, дати хороші знання та практичні навички.

Особливо потребує реформ система юридичної освіти.

 

4. Приватизація державних підприємств

Підприємства, які є стратегічно важливі, потрібно залишити у власності держави, але процеси їх управління треба зробити ефективнішими.

Необхідно залучати інвестиції для будівництва і модернізації не тільки державних, але й приватних підприємств. Cтворення робочих місць та гідна оплата праці принесе не тільки значні прибутки державному і місцевим бюджетам, але і зупинить трудову міграцію громадян з України. Діти мають рости на очах своїх, працюючих в Україні, батьків.

 

5. Електронна демократія

Електронна демократія вимагає ідентифікації особи, що порушує принцип таємного голосування, яке є одним із основних конституційних принципів виборчої системи, гарантією вільного волевиявлення виборців.

Микола Куцинда
Політичні погляди:Лівий
Дата реєстрації:10.11.2018