Всеволод Верещагін
Менше регулювання, більше ефективності!

Про мене

Бакалавр Міжнародних відносин словацького Університету Матея Бела. У минулому - аналітик чеського Інституту політики та суспільства. Студент словацького (Університет Матея Бела) та українського (Національна академія державного управління при президентові України) ВНЗ. Цілеспрямований, амбіційний та відповідальний. Моєю метою є створення нової, сучасної України з високим рівнем життя та повагою до законів.

Політична програма

Загальні тези: 

  1. Простий, прозорий та низький податок для малого та середнього бізнесу.
  2. Боротьба з корупцією.
  3. Створення державних освітних програм та грантів для відправки молоді до закордонних університетів.
  4. E-governance: надання усіх основних державних послуг громадянам онлайн.
  5. Декріміналізація легких наркотиків.
  6. Створення системи отримання дозволу на вогнепальну зброю для громадян.
  7. Приватизація неефективних державних підприємств.

 Детальна програма:

1. Податкова реформа.
Малий бізнес є основним двигуном економічного розвитку та благополуччя в багатьох сучасних країнах. Нажаль, наразі в Україні сума податків у деяких випадках може бути більшою за 50%. За допомогою зниження та ліквідації окремих податків, а також спрощення ведення звітності можна буде розраховувати на стрімкий розвиток малого та середнього бізнесу.
Окрім цього, я пропоную створення окремих безподаткових зон (за прикладом Болгарії), у яких підприємства окремого сектору (наприклад, туристичні) будуть звільнені на фіксований строк (2-5 років) від виплати податків, але будуть продовжувати вести звітність.

2. Боротьба з корупцією.
Не існує жодної успішної країни серед тих, де процвітає корупція. Саме тому одним з найголовніших пріоритетів має стати загальнодержавна кампанія проти корупції. Головним двигуном у цьому напрямку завжди є політична воля. Але, у деяких випадках інші актори, у нашому регіоні це зазвичай ЄС, можуть також позитивно впливати на антикорупційні процеси. Я вважаю, що необхідно створити єдиний автономний антикорупційний орган та насправді незалежний антикорупційний суд. Досвід Словаччини та багатьох інших країн вказує на те, що такі міри мають привести до результату.

3. Освітній закон.
У розвитку суспільства освіта грає дуже важливу роль. Саме тому, я вважаю доцільним введення за прикладом Сінгапуру державної програми, що дозволить випускникам українських шкіл їхати на навчання до розвинутих країн за державні кошти, з умовою їх обов'язкового повернення та подальшої праці в Україні (5-10 років). Загалом, цей закон буде передпачати велику кількість грантів, які повністю покриватимуть вартість навчання у найкращих навчальних закладах країн першого світу.

4. Реформа управління.
Наразі вже існують всі необхідні інструменти для створення повноцінного електроного врядування, і Естонія є найкращим прикладом його вдалого втілення в життя. Спрощення всіх механізмів бюрократії буде корисним для всіх людей. Першим кроком у цьому напрямку я бачу створення можливості отримання будь-яких довідок в електронному вигляді, а також механізму їх електронної верифікації. Кінцевою метою у цьому напрямку в даний момент я бачу створення системи онлайн-виборів.

5. Декриміналізація легких наркотиків.
Я вважаю недоцільним ув'язнення людини за вживання маріхуани. Саме тому, це не має бути кримінальним правопорушенням. Але, розповсюдження наркотиків не має бути дозволеним, саме тому мені здається доцільним зберігання суворого покарання для дилерів. Щодо легалізації - зважаючи на поточний розвиток (економічний та суспільний України), я вважаю, що занадто рано про це говорити. Тим не менш, через деякий час легалізація в медичних цілях може стати реальною перспективою.

6. Право на вогнепальну зброю.
Наразі це питання стало насправді простим. Враховуючи, що з 2014 року в Україні знаходиться декілька мільйонів одиниць нелегальної вогнепальної зброї, будь-хто може купити її на чорному ринку. Так складається ситуація, коли будь-який злочинець є потенційно озброєний, а його жертва - ні. Саме тому, кожен українець має мати право на вогнепальну зброю для самозахисту.

7. Приватизація.
Питання приватизації не є таким легким, яким здається на перший погляд. Рішення щодо доцільності приватизації кожного окремо взятого держпідприємства має прийматись на засадах відповідного дослідження щодо його ефективності. Але незважаючи на деталі, коротко цю проблему можна окреслити однією формулою - неефективні продовж декількох (3-5) років підприємства треба приватизувати, а ефективні - залишати у власності держави.

Всеволод Верещагін
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:10.11.2018
Соціальні мережі: