Тетяна Попова
Діти - майбутнє України. З них потрібно починати.

Про мене

Наразі я, Попова Тетяна Андріївна, студентка 2 року навчання Національного університету «Києво-Могилянська академія». Закінчила ліцей Київського міжнародного університету на відмінно.Окрім навчання шкільного та університетського була неодноразовою учасницею Моделі ООН ( зокрема делегатом ECOSOC), брала участь у загально університетських конференціях КиМУ. Час від часу відвідую відкриті лекції на різну тематику, котра варіюється від нейробіологічних досліджень до кельтів Закарпатщини. Себе позиціоную як людину, спроможну до дій, котра намагається у своїй голові не створювати рамки цьому світові та оцінювати позиції з різних боків.

Політична програма

Перш за все, я зазначу, що, як на мене, молодь та діти є рушійною силою, бо,вкладені в них зусилля згодом дадуть результат. Саме тому, державі слід орієнтуватись саме на цю групу населення.

Основні проблеми України наразі, котрі, на мою думку, мають бути негайно вирішенілегалізація легких наркотиків та освітня реформа. Чому саме такі позиції?

 • ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЛЕГКИХ НАРКОТИКІВ

Ця проблема є доволі актуальною в Україні. Саме для мене вона має значення через декілька причин:

 1. По-перше, слід розуміти, що легкі наркотики в Україні - це величезна неоподаткована сфера продажу, на якій держава втрачає великі кошти.
 2. В основному, так званими, "юзерами" є особи 13-17 років, тобто неповнолітні.

Тобто, легалізація переведе цей бізнес на оподатковану платформу, доступну повнолітнім особам у спеціальних місцях.

 • ОСВІТНЯ РЕФОРМА

На жаль, стан української освіти (зокрема шкільної) є дуже плачебним. Українська школа не вчить дітей критично мислити та, головне, вчитись. Весь освітній процес перетворений на завчання фактів, котрі, в основному, є неприкладними. Ні, я ні в якому разі не виступаю за скасування спеціалізованих предметів типу фізики або хімії. (навіть навпаки, я вважаю, що загальноосвітня школа має лишитись, проте, зазнавши певних змін). Тому я за:

 1.  Поширення програми НУШ на школи усієї України. При тому проце має бути масовим, а не вибірковим.
 2. Введення сексуальної освіти учням старших класів;
 3. Певна автономізація школи як інституту;
 4. Введення дискутивних занять в ряді дисциплін;
 5. Оновлення викладацького складу.
 • заохочення випускників шків вступати на педагогічні спеціальності;
 • покращення умов викладання;
 • фінансове заохочення вчителів;

Реформа шкільної освіти змінить стан суспільства, яке творить нашу державу. Молодь має випускатись зі школи зі своїми переконаннями, бажаннями та спрямованими до дії. Наразі, школа є каторгою для більшості дітей. Я, як випускниця приватного навчального закладу з можливістю обрання спеціалізації у старших класах, маю деяке уявлення про НЕукраїнську школу. Саме тому я прагну змінити її на краще! 

Тетяна Попова
Політичні погляди:Жовтий
Дата реєстрації:11.11.2018
Соціальні мережі: