Таїсія Решетнікова
Підтримаємо таланти - відкриємо майбутнє

About me

Я журналіст з надвисоким відчуттям справедливості. Прагну змінити становище громадян на власній землі та загальну роль України у світовій політиці методом підбору старанних, досвідчених та самовідданих людей на ключові посади та створення для них умов, які будуть надихати на нові й нові покращення. Так як майбутнє - у руках освічених спеціалістів та амбіційної молоді, пропагую багатосторонній розвиток особистості, тому сама займаюсь, окрім журналістики та політики, туризмом, музикою, психологією, духовними практиками, саморозвитком у технологічній і економічній сфері та різними видами спорту. Не боюсь ризикувати коли це стосується особисто мене, але знаю, що таке відповідальність тому що я найстарша у родині з чотирьох дітей.

Political program

Найкращим варіантом розвитку нашої країни та суспільства стане прихід до влади молодої, усвідомленої команди патріотів, готових змінювати й змінюватись. 

 

Окрім створення умов для діяльності іноземних інвесторів, Україні необхідні зміни у всіх сферах, які впливають на формування особистості. Першим завданням нашої команди стане відкриття можливостей отримання якісної спеціальної освіти для населення, починаючи зі школярів і закінчуючи співробітниками виробничих підприємств при підтримці міжнародних професіоналів.

 

Проводячи детальну соціальну політику, ми досягнемо виконання всіх законів, що забезпечують безпеку, як на вулиці, так і на приватній території та надамо кожному талановитому громадянину можливість покращити Україну.

 

Реформи в законодавстві стосовно декриміналізації споживання та збереження незначної кількості органічних легких наркотиків без мети збуту позбавлять поліцію безглуздої роботи, а країні дозволять стати конкурентоспроможною для туризму та нової аграрної гілки у світі.

 

Моя програма полягає у викоріненні корупції, в першу чергу, зі свідомості українців. Крім того, всі кроки для забезпечення високотехнологічного, правового та фінансового центру Східної Европи в Україні будуть узгоджені з різними верствами населення та національними особливостями громадян, щоб запобігти деструктивних наслідків реформ.

Таїсія Решетнікова
Political views:Libertarian
Registration date:31.10.2018
Social networks: