Олексій Грушенко
Зміни починаються з рівних можливостей!

About me

1998 року народження. Закінчив криворізьку гімназію з високими оцінками і поступив до Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна на спеціальність "політологія". Долучався до наукових конференцій. Отримав сертифікат за участь у ІІІ конгресі соціологічної асоціації України "Нові нерівності - нові конфлікти: шляхи подолання". Публікувався у наукових журналах двічі.

Political program

Доволі прикро бачити те, який безлад натворили урядовці і народні депутати за 27 років із соціальним законодавством. Цей старий мотлох вважає простих людей за дурнів, обіцяючи фантастичні гори соціальної підтримки. Але вони не виконують своїх обіцянок, тому що не знають звідки взяти гроші на усі види соціальної підтримки, які самі і створили ж. Як результат - сотні тисяч обдурених громадян, які з 90х років очікують свою долю соціальної підтримки. Отож час нарешті навести порядок у безладі, який депутати називають "закони". Для цього я і моя команда готові долучитись до повного аналізу соціального законодавства, щоб створити повний та прозорий реєстр усіх видів надання соціальної допомоги. Без скорочень не обійтись, але це допоможе країні виконувати свої обов'язки перед її громадяни. Слава Україні!

Але це ще не все. Наших громадян треба захищати не тільки від паразитів у КМУ, ВРУ і АП, а і від зарази, що сунеться з Півдня і Сходу Європейскього Союзу - правий агресивний популізм. Ці віяння з Європи принесли до української політики популістів, що переконані, ніби українцям потрібна зброя, і не прости володіти зброєю, а вільно її носити. Це повне безглуздя і самогубство для України, адже ще досі наша країна отримує диверсійні удари від країни агресора. Дозвіл на зброю здатен спричинити масові провокації російськими спецслужбами. Це призведе за собою безглузде насилля і тотальну недовіру. Я довіряю українцям і хочу, щоб ця довіра лише поширювалася і прогресувала серед нашої молоді, серед наших дітей та серед наших батьків. Я знаю як захистити українців від зовнішної агресії, я знаю як захистити українців від внутрішньої агресії. Найкраща зброя це закони і мова дипломатії. 

 

Олексій Грушенко
Political views:Left
Registration date:31.10.2018
Social networks: