Анастасія Сидорова
Прогресивній державі - вільне суспільство!

About me

21 рік, навчаюсь у ХНУ ім.В.Н. Каразіна на 4 курсі за спеціальністю "політологія". Учасниця Всеукраїньского конкурсу наукових робіт у м.Івано -Франківськ, на якому посіла 3-е місце. Також учасниця багатьох соцілогічних конференцій, брейн- рингів у м.Харків. У вільний час вивчаю на курсах китайську мову, займаюсь фотозйомками час від часу, ганяю по місту на скейті та граю в баскетбол, адже КМС:)

Political program

РОЗВИТОК ПРОГРЕСИВНОЇ ДЕРЖАВИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СУСПІЛЬСТВА!

Усі ми з Вами розуміємо,що держава починається з суспільства, яке вказує вірний шлях для досягнення нашої  спільної мети  - побудови прогресивної та вільної держави.  

Кожен розуміє поняття "вільної держави" так, як індивід бачить себе у суспільстві, що він/вона може зробити для суспільства й держави та, що хоче отримати натомість. Авжеж, ми маємо достатньо проблем, які пов'язані з міжнародними відносинами, економікою, рівнем нашої корупції, тої самої інфраструктури у містах та селах та ін. ,але й маємо ряд інших, не менш концептуально важливих та провокаційних.

Про що МИ говоримо  : 

  • легалізацію легких наркотиків ( також на рівні їх вільної видачі/продажі, а не "підпільної" для медичних цілей);
  • повну заборону на  право володіння вогнепальною зброєю;
  • приватизацію більшої кількості підриємств під лоном держави;
  • реформування освіти: зробити ії більш гнучкою, дистанційною, прогресивною та інноваційною, співвідношення теорії та практики 40/60 %;
  • інтенсивне впровадження е-демократії на всіх адміністративних рівнях за допомогою розробок українських ІТ - компаній та таким чином підтримувати, розвивати порядок, прозорість урядових процесів , розвиток українських  ІТ технологій  у рамках державного програмного забезпечення; 
  • боротьбу з корпоративними елітами, які використовують та поширюють неопатрмоніальні відносини в уряді ; 
  • проти усіх проявів дискримінації , особливо у питаннях гендерної дискримінації  , за мультикультуралізм;
  • встановлення економічної та соціальної справедливості у суспільстві. 

Але, Ми повинні розуміти, що все починається з людей, тому ми повинні піклуватися й про те, якими правами и свободами можуть користуватися наші громадяни у наших реаліях для того, щоб змінювати нашу демократичну державу! Це означає те, що для того,щоб вирішити наші головні проблеми, ми повинні змінити наших людей, наше суспільство, зробити його вільним і згуртованим. Тоді наша держава почне рухатися скоріше на шляху до змін та вирішення проблем. 

НОВЕ СУСПІЛЬСТВО - УСПІШНА ДЕРЖАВА!

Анастасія Сидорова
Political views:Left
Registration date:31.10.2018
Social networks: