Максим Горобій
Збереження індивідуальності - основа розвитку

About me

Я - 18-річний переселенець, зараз мешкаю в Маріуполі. Навчаюся в Донецькому державному університеті управління на спеціальності Право, а тому я завжди притримуюся верховенства закону будь-де і будь-коли. З самого моменту переселення я почав активно займатися громадською діяльністю, а саме став відвідувати Всеукраїнські молодіжні та студентські форуми, які спрямовані на підвищення рівня участі молоді в прийнятті рішень на місцевому та державному рівнях. Вважаю, що молодь повинна бути головним рушієм в процессі розвитку держави, адже саме молоді люди, приймаючи участь в суспільній та політичній діяльності зараз, закладають фундамент для свого хорошого життя на наступні роки.

Political program

Існує думка, що чим більше кандидат обіцяє перед виборами, тим менше він зробить після них і в цілому я з такою думкою згоден. Тому моя програма складається з 3 основних пунктів.

1. Сильна економіка - розвинута держава.

Тільки країна з потужним економічним потенціалом може покращити життя свого населення. Саме по цій причині основою моєї діяльності на посту конгресмена буде стимулювання державою малого та середнього бізнесу, який зараз потерпає від високих податків та монополії з боку деяких корпорацій. 

2. Армія - запорука незалежності. 

Зараз, коли країна знаходиться у стані неоголошеної війни, особливо важливо підтримувати та покращувати боєздатність своєї армії. Адже є добре відомий вислів: "Краще зараз годувати свою армію, щоби потім не прийшлося годувати чужу".

3. Збереження індивідуальності - основа розвитку.

Останнім по порядку, але не по значенню є пункт, який відображає мій головний принцип, завдяки якому можна успішно реалізувати попередні два. Лише збереження індивідуальності у кожної людини, розвиток її власного унікального потенціалу та надання можливості реалізувати свої особливі навички, нададуть колосальний поштовх у розвитку держави та піднімуть її економічний, соціальний та культурний рівень.

Максим Горобій
Political views:Libertarian
Registration date:31.10.2018
Social networks: