Олексій Борис
Я втілю зміни в країні не тому що це легко, а тому що це важко.

About me

Варто почати з того, що мрією всього мого життя, без перебільшення, є бажання увійти в підручники історії. Хтось подумає що це смішно, хтось, що це зухвало. Проте я думаю що це можливо. З самого раннього віку мене захоплювало 3 речі : військова справа, політика та історія. З часом прийшло розуміння що не бачу іншого шляху окрім участі в політичному житті країни. Саме тому і обрав навчання на юридичному факультеті. Окрім вищезазначених інтересів та профілю навчання поглиблюю знання в економіці та психології. Люблю подорожувати та відкривати для себе цікаві місця в Україні.

Political program

Маю бажання зосередитись на 3 основних напрямах робити в Конгресі.

 Оборонна політика

Наші Збройні сили потребують більш стрімких реформ. Окрім отримання нової техніки, армія має викорінити пострадянську філософію відношення до військовослужбовця. Девіз "Люди - головна цінність" має стати реальним, а не бути лише на папері, як це відбувається в тилових частинах. Зміцнення Збройних сил повинно відбуватись більше стрімко, адже армія чи не один з головних козирів на геополітичній арені світу.

Щоб досягти цього робота повинна бути зосереджена на :

  1. підвищенні престижності професії військового; 
  2. сприянні просування здібних офіцерів та сержантів на ключових посадах в ЗСУ;
  3. пришвидшенні впровадження стандартів НАТО у війську;
  4. звільненні старих кадрів із сумнівною репутацією та низьким професійним рівнем. 

Зміцнення економіки 

Україна має випрацювати плани та стратегії економічного розвитку. Має бути підготовлений аналіз ключових сфер економіки  та  створена карта пріорітетних сфер господарювання. Маємо чітко усвідомити, які галузі вирвуть нашу країну із третього світу в перший. Для цього варто також провести реальний та адекватний діалог із бізнесом. Спільно випрацювати чіткі та головне - сталі, правила ведення бізнесу. 

Щоб досягти цього робота повинна бути зосереджена на :

  1. створенні плану економічного розвитку на 15-20 років;
  2. створенні карти ключових сфер господарювання що виведуть країну на лідируючі позиції в світовій економіці;
  3. випрацюванні та впровадженні адекватних правил ведення бізнесу, що не виключає загальний контроль держави за спробами зловживання та незаконного збагачення.

Негайна реформа вищої освіти

Вже довгий час в Закладах вищої освіти наявна стагнація та подекуди відверта деградація освітнього процесу. Значна частина вишів випускає кожного року  молодь з дипломами, які не гарантують наявності  жодних реальних та затребуваних  знань та компетенцій на ринку праці. Вища освіта потребує перезавантаження, адже неможливе підвищення та зміцнення економіки без підготовки освічених фахівців.

 Щоб досягти цього робота повинна бути зосереджена на :

  1. зниження кількості ЗВО та проведення атестації всіх працівників вищої освіти;
  2. створенні спільних проектів вишів із провідними учасниками бізнесу в конкретних сферах, це дасть можливість розвиватись студентству та в перспективі - мати гарантоване перше робоче місце.
Олексій Борис
Political views:Libertarian
Registration date:18.10.2018
Social networks: