Іван Шевченко
Майбутнє країни - технологічний розвиток України!

About me

Я впевнений в собі молодий чоловік, вольова людина яка йде на компроміс при якому опиняюсь не в програші. Вчусь на інженера автоматизації компьютеро інтегрованих технологій. У Харковському Національному Автомобільно-Дорожньому університеті. Займаюсь створенням картин сучасного мистецтва. Дуже переймаюсь соціальними проблемами України. Мрію про перехід всього світу від демократії до ноократії.

Political program

1.1 Подача позову в Міжнародний суд ООН на країни які гарантували цілісність і суверенітет України за Будапештським меморандумом.

1.2 Видвенення Компромісу не визнаним республікам лнр та днр. Перше, амністія військовим у яких затуманений розум російською пропагандою. Друге, епартація офіцерів та управлінців незаконно уповноважених днр та лнр. Третє, Надання Донецькій та Луганський області особливого статусу до оновлення інфраструктури, оновлення державності в цих областях. 

1.3 Створення сучасного плану звільнення окупованих регіонів України з використанням досягнень світового військового обладнання, який вступе в силу, при невиконанні компромісу Української влади непризнаними республіками лнр та днр. 

1.4 Заборона приватних військових угруповань. 

2.1 Відміна строкової армії. Перехід до модернізованої контрактної армії за стандартами НАТО.

2.2 Створення нових військових частин швидкого реагування в містах населенням від 50000. 

2.3 Модернізація прикордонних частей по всій тереторії України. 

3.1 Перехід від сировинної економіки до технологічної економіки, в якій економіка буде спрямована на фінансову підтримку приватних підприємств з  іноваційними ідеями. Заборона продажу сировини за кордон (дерева, руди, хімічних елементів) Розконсервація державних заводів і їх фінансування та надання їх пустих територій приватним компаніям. Розробка марганцевих руд по всій території. 

3.2 Створення незалежної  експертної групи яка буде складатись з докторів наук України та кандидатів, для вибору студентів і кураторству для конкурсів Української влади. Цим группам при виконанні задач буде наданий приватний статус компанії. 

3.3 Повна реструктуризація освіти України. Ревізія розробок Університетів. Всеукраїнська переатестація всіх вчетилів шкіл, викладачів технікумів, інститутів, університетів. Перехід до більш вузьконаправленого  навчання. 

3.4 Оподаткування буде складатись по пропорціальному принципу, тобто взалежності від доходу. 

3.5 Заохочення індивідуального розвитку людини під принципом спонсорування. Творче мислення, та перспективні ідеї у розробці нових інноваційних технологій є пріоритетним. 

4.1 Повний розпуск парламенту, використання тієї ж комісії для набору високоінтелектульних людей на посади в парламент за допомогою всеукраїнського конкурсу. Зменшення парламентської палати до 100. Знищення систем багатопартійності які не мають ідею покращення України. 

4.2 Створення системи спостереження за виконананнями роботи міністрів. Створення всеукраїнської системи рейтингу де люди голосують наскільки добре міністр виконує свою роботу за рік, якщо рейтинг менше за норму його замінюють за тим же конкурсом. 

4.3 Створення фонду підтримки Українського Бюджету в який повинні будуть вносити 5% доходу приватні компанії студентів які були приведені у пункті 3.2 протягом 5-ти років. 

5.1 Перехід до альтернативних джерел енергії, сонячної та вітрової енергетики. 

5.2 Легалізація маріхуани в незначних кількостях, для виведення з тіньової економіки мільярдів. Та підтвердження права на зброю, бо кожен має право на самозахист. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Іван Шевченко
Political views:Libertarian
Registration date:01.11.2018
Social networks: