Аліна Ярощук
Зроби крок до щасливого майбутнього!

About me

Із дитинства ми чуємо фрази "тільки подивіться на нього, який сором", "В СРСР було краще!", "Сталіна на вас немає!". І такий негатив звідусіль. Мене звати Ярощук Аліна Сергіївна, мені 19 років і я студентка факультету міжнародно-правових відносин. Я виступаю за свободу самовираження, за гендерну рівність в соціумі та за відкритий світ. Я вірю, що для людини немає нічого неможливого, і разом ми досягнемо кращого!

Political program

1)Підтримка малого та середнього бізнесу. Підприємництво це фундамент економіки країни. Прогресивна економічна система - країна першого світу.

2) Оптимізація системи оподаткування.Проведення аналізу рівня податків в країні та розподіл їх в суспільстві за сплатоспроможністю людини.

3)Легалізація проституції та легких наркотичних засобів, а саме канабісу. Даний пункт передбачає зменшення тінізації ринку.

4)Фактичне визнання гендерної рівності. Хоча на документах визнається рівність чоловіків та жінок, в реальних випадках багато випадків дискримінації за статевою ознакою. 

5)Зменшення рівня корупції.Прийняття необхідних мір для зменшення корупції та відновлення постачання грошей до державного бюджету.

6)Доступна медицина та належна якісна освіта, що допоможе забезпечити гідний рівень життя в країні та збільшить кількість спеціалістів в різних сферах діяльності.

6)Підвищення правосвідомості. Вільна людина знає свої права, як їх захистити та має високий рівень правової культури.

7)Зменшення контролю держави соціального та культурного життя. Державна влада повинна здійснювати регулювання, а не забирати у людей особистий простір.

Аліна Ярощук
Political views:Libertarian
Registration date:01.11.2018
Social networks: