Анна Романович
Ми маємо прийняти що український індивідуалізм є інструментом для побудови майбутнього держави.\ Wee to accept Ukrainian individualism as a tool for further growth for a country.

About me

Мене звати Анна Романович і я по собі знаю важливість підтримки молоді державою. Рік тому, не бачачи перспективи персонального розвитку і через нестачу інформації щодо Європейських країн я взяла участь як волонтер у програмі Європейського Волонтерського Сервісу. Рік працюючи там в НГО я зрозуміла важливість критичного мислення і коли повернулась, почала досліджувати українське підприємництво що і привело мене сюди. Я була волонтером у UNICEF та AIESEС,де напряму контактувала з молоддю і державою і тому напряму можу говорити про проблеми в цій сфері. Окрім цього я дуже open-minded людина з простими цінностями і альтруїзмом:)

Political program

Як активо-задіяна в соціальному секторі людина, я виступаю за свободу підприємництва та за активну підтримку загальнолюдських прав кожної людини, а особливо молоді. 

Основою будування вільної країни я вбачаю створенні політичної програми на засадах загально-європейських цінностей.

А отже, я виступаю за заснування центрів для розвитку молоді та підтримки підприємництву і малому бізнесу, адже українська молодь має високий інтелектуальний потенціал, що необхідно потрібно мити,замість засуджувати. Окрім цього я бачу важливість активної подачі українських НГО на молодіжні обміни типу Erasmus+ для створення неформальних освітніх можливостей для молоді. На мою думку, це має підтримуватися державою.

Цей базовий "pack" має допомогти підвищити активність молоді та забезпечити краще майбутнє для ключових поколінь України, де люди будуть освідомлені краще щодо Прав Людини, європейського рівня життя і зможуть критично мислити і розвивати країну в майбутньому.

Video appeal

Анна Романович
Political views:Libertarian
Registration date:02.11.2018
Social networks: