Анна Науменко
Якщо не ми, то хто?

About me

Доброго дня! Я українка, і я патріот своєї держави. З одного боку, наша держава має досить недоліків, щоб люди зневірились у кращому майбутньому тут. Але, з іншого боку, кожен з нас і є Україна, ми розумна нація, і якщо кожен докладе хоч трішки зусиль, і буде небайдужим, ми зможемо створити ідельну державу. Звісно, Ви можете сказати, що немає нічого ідеального, проте, якщо прагнути до ідеалу успішної держави, то можна його досягти. Я одна із 1538565 студентів України. Навчаюсь на 5 курсі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Маю намір і сили змінити на краще майбутнє життя в нашій державі.

Political program

Я патріот цієї держави, але не з заплющеними очима. Мені подобаються люди, які тут живуть і я вірю, що ми зможемо стати успішною державою.

Не секрет, що українці є розумними людьми. Але через те, що немає підтримки всередині держави, люди, які є професіоналами, їдуть в інші держави, де можуть повною мірою себе реалізувати. Це неправильно. Треба зробити такі умови, щоб українці хотіли прославляти нашу державу. 

І ще одне, якщо професіонали у різних сферах стануть в керівництві державою, і вони будуть прагнути процвітанню держави, то позитивний прогрес буде зовсім скоро.

Дивлячись на питання, які висуваються на Конгрес, маю такі погляди:

  • Легалізація легких наркотиків. Я виступаю проти легалізації легких наркотиків. Безсумнівно погоджусь з тим, що є люди, які внаслідок певних хвороб мають необхідність у їх вживанні. Але, вважаю, що це питання медичного характеру, тому про забезпечення таких людей необхідними наркотичними засобами має бути вказівка в законодавстві і реальне надання їм цих засобів. Щодо легалізації, то це поняття передбачає доступність усьому населенню легких наркотиків. Як наслідок, я бачу лише негативні сторони: при доступності легких наркотиків зросте кількість їх споживачів, це призведе до залежності і, можливо, підштовхне цих людей до вживання більш небезпечних наркотичних засобів; в такому випадку неминуче збільшиться кількість злочинів і протиправних діянь, бо в будь-якому випадку ці засоби впливають на свідомість і психіку людини. Тому пропоную забезпечити на законодавчому рівні осіб, що потребують в лікувальних цілях вживання легких наркотиків без легалізації для всього населення.
  • Право на вогнепальну зброю. Я проти того, щоб у кожного було право на вогнепальну зброю. Є люди, які вважають, що в кожного має бути зброя, щоб мати змогу себе захистити. Проте, статтею 1 Конституції України проголошено, що Україна є правовою державою. Отже, якщо наша держава є правовою, то і захищати люди повинні себе правовими засобами і методами. Якщо не має такої змоги, то треба не надавати право на вогнепальну зброю, а реформувати законодавство і правоохоронні органи, щоб досягти стану захищеності населення. Вважаю, що право на вогнепальну зброю можуть мати мисливці, працівники правоохоронних органів і інші особи, яким вона передбачена посадою.
  • Реформа освіти. Питання реформування освіти можна обговорювати досить довго. Коротко скажу, що освіта періодично потребує реформування, так як світ розвивається і ми маємо йди в ногу з часом. Реформа має охопити дошкільну, середню і вищу освіти. Основною потребою освіти на кожному її етапі є кваліфіковані кадри. Їх забезпечення можливе проведенням реально діючої перевірки кваліфікації, а також періодичними заходами для підвищення кваліфікації. Досить важливим є достатнє матеріальне забезпечення працівників освіти. Є потреба у наданні школярам підручників та іншої матеріальної бази, що буде відповідати навчальній програмі; проведення ефективних занять школярів з психологами шкіл для формування правильного відображення дійсності в дитини (як приклад, для уникнення булінгу). Фінансування освіти займає важливе місце, бо дедалі більше стає випадків протиріч між батьками, дітьми, вчителями через недостатнє фінансування і т.д.
  • Електронна демократія України. Я є прихильницею орієнтації держави на впровадження "е-демократії". Розширення можливостей людей скористатися, як приклад, електронним підписом або паспортом, усунення людського фактору в діяльності електронних систем документообігу, електронного голосування. Щодо електронного голосування, то його впровадження в Україні є необхідним. Це зробить виборчий процес більш прозорим, і буде викликати більшу довіру населення до справедливості результатів. Але, необхідно створити настільки професійну і захищену систему, щоб не було можливості зовнішнього втручання у її діяльність.

Тепер Ви побачили мої погляди. Маю ще багато думок щодо інших сфер життєдіяльності (соціального забезпечення, медичної реформи, доступу до інформації і т.д.). Більш конкретно хотіла б висвітлити свої думки і пропозиції безпосередньо на Конгресі.

Якщо Вам імпонують мої погляди, голосуйте за мене. Давайте разом змінювати наше життя на краще!

 

 

 

Анна Науменко
Political views:Libertarian
Registration date:02.11.2018
Social networks: