Іван Мінченко
Лідерство задає цінності!

About me

Координатор Запорізького територіального відділення всеукраїнської громадської організацї "Молодіжна правозахисна агенція", студент 3 курсу спеціальності "Право" у ЗНТУ. Освіта: 2015 — 2018 Запорізький гуманітарний коледж ЗНТУ Спеціальність: “Правознавство” (професійна кваліфікація юрист), молодший спеціаліст Додаткова освіта: 2013 — 2015 Комп’ютерна академія “Шаг” Направлення: “Інформаційні технології” Неформальна освіта: 2016 — 2018 Курс лекцій та тренінгів - “Децентралізація та місцеве самоврядування”, “Школа дебатів”, “Конституція: абетка громадянина”, “Брендинг міст і територій”, “Захист прав споживачів: теорія та практика” та інше. Досвід громадської діяльності: - офіційний довготерміновий спостерігач на виборах в ОТГ 29 жовтня та 24 грудня 2017 року в громадянській мережі "Опора"; - допомагав в організації звіту, урядовій організації Міністерства юстиції, а саме Другому Запорізькому місцевому центру вторинної безоплатної правової допомоги шляхом створення презентації за звітній період; - пройшов тижневе стажування у рамках національного проекту “Державотворець” в Секретаріаті Кабінету Міністрів (Директорат координації державних політик та стратегічного планування).

Political program

1. Легалізація легких наркотиків.
Готовність до змін є відповідальність. Я підтримую послідовну декриміналізацію легких наркотиків в Україні. Українське законодавство з питань наркотиків і, зокрема, каннабісу, в цьому питанні на мою думку, не по-європейськи жорстке. Через це у нас існує симбіоз поліції й наркоторговців. Спільними зусиллями вони утримують в нелегальному полі якомога більше речовин, щоб потім заробляти на їх нелегальності. Таким чином, поступова і послідовна декриміналізація легких наркотів з нелегального поля – це не просто боротьба за громадянські свободи (наприклад, свободу лікуватися його продуктами), а ще й боротьба з корупцією. 
2. Право на вогнепальну зброю.
Зброя нашої перемоги є слово. Я виступаю проти вільного носіння зброї громадянами, але частково передбачаю дане право, якщо особа пройшла контрактну армію 3 роки, чи 3 роки служби в силових структурах та немає психічних, фізичних відхилень, то вона має мати право на володіння, носіння і користування короткоствольною вогнепальною зброєю.
3. Приватизація державних підприємств.
Люди, структура, процеси - змішана система. Я виступаю проти приватизації державних підприємств частково, бо необхідно розподілити їх на два види, де перша група будуть стратегічні (вони мають лишатись у держави), а також прості, які не потребують участі держави.
4. Реформа освіти.
Розвиток людини і громадянина є пріоритет. Я підтримую реформу освіти і вважаю, що "Фінська школа свободи" має бути в нас. Стосовно вищої освіти в Україні, то моя позиція базується на покращенню якості освіти непопулярним, але вкрай необхідним на мою думку кроком, а саме радикальне зменшення ВНЗ у державі. Вважаю, що лише таким чином можливо створити конкурентоспроможних українців, які є фахівцями у своїй справі.
5. Електронна демократія України.
Гнучкість, відкритість і прозорість є запорука успішної держави. Я підтримую запровадження інструментів електронної демократії в Україні, адже створення ефективного громадянського суспільства гарантує нам максимальну можливість реалізації громадян у державному управлінні.

Іван Мінченко
Political views:Left
Registration date:02.11.2018
Social networks: